Центр здоров’я "Стрекоза" гостинно відкрив свої двері 15 травня 2010 року. Наш салон краси в Трускавці відомий тим, що на цей період ми пропонували найчисельніший та найрізноманітніший спектр процедур. Заслужити авторитет дуже непросто. Ми відразу встановили високу планку, і утримувати її протягом цих років колективу вдається тому, що ми цінуємо і поважаємо не тільки наших клієнтів та партнерів, але й колег - конкурентів по бізнесу.

Головні напрямки нашої роботи: СПА, "ГАРНЕ ОБЛИЧЧЯ", "ПРУЖНЕ ТІЛО" І "ВАШЕ ЗДОРОВ"Я". Головний принцип роботи - надання якісних послуг своїм клієнтам. Йдучи в ногу з часом і прогресом, ми не тільки удосконалюємо накопичені знання, але й прагнемо постійно вивчати щось нове і цікаве. Ми намагаємося робити все, щоб після відвідин нашого центру клієнти залишилися задоволені і обов’язково повернулися до нас знов!

Косметолог Трускавець | СПА Трускавець

Наші косметологи - заслужені фахівці в даній галузі та справжні професіонали своєї справи. Вони не зупиняються на досягнутому, йдуть в ногу з часом, завжди прагнуть до чогось більшого, хочуть багато дізнатися і всьому навчитися, щоб максимально виправдати вимоги клієнтів, подарувати їм красу і здоров’я. І, треба сказати, їм це чудово вдається.

Масаж Трускавець

Майстри масажупрофесійно володіють навичками різних видів масажу, спеціалізуються на естетичному моделюванні та корекції фігури. Але найголовніше - вони буквально горять роботою і люблять свою справу..

Манікюр Трускавець | Педикюр Трускавець

Майстри манікюру і педикюрудосвідчені фахівці, які володіють багажем теоретичних знань і чималим практичним досвідом. Кожен клієнт для них - це нова, індивідуальна історія роботи й історія краси.

Для всіх нас турбота про клієнта стоїть на першому місці. До кожного ми намагаємося знайти індивідуальний підхід, підібрати свою програму. Побувавши в нашому центрі, ви знайдете справжню гармонію душі і тіла, яка не покине вас ще довго!

У нас можна знайти продукцію:

Сподобався сайт! Розкажіть про нас своїм друзям.