Новинка в Трускавці! Представляємо Вам – революційний метод КОРЕКЦІЇ ФІГУРИ ENDOSPHRES THERAPY

РЕВОЛЮЦІЙНИЙ МЕТОД КОРЕКЦІЇ ФІГУРИ ENDOSPHRES THERAPY

Endospheres Therapy – це перша терапія омолодження, яка одночасно розгладжує, тонізує, покращує мікроциркуляцію і моделює.

Ендосфера не має протипоказань і повністю корисна для здоров”я!

Основа методу – компресія замість вакууму, мікровібрація замість розтягування. Ця терапія абсолютно фізіологічна, безпечна для організму і нетравматична, а також дозволяє уникнути таких ускладнень, як в”ялість і обвисання шкіри. Результат досягається внаслідок поліпшення мікроциркуляції і лімфатичного відтоку, прискорення обмінних процесів і тонізації тканин.

ENDOSPHERES THERAPY – компресійна мікровібрація, НОВЕ СЛОВО В АПАРАТНІЙ КОСМЕТОЛОГІЇ, ІННОВАЦІЙНИЙ МЕТОД ЛІКУВАННЯ ВЕНОЗНОГО ЗАСТОЮ І ЦЕЛЮЛІТУ БУДЬ-ЯКОГО ТИПУ.

Основа методу – віброкомпресійний масаж. Процедура безболісна, приємна і не травматична для шкіри. Сфера застосування апарату Ендосфера досить широка і не обмежується виключно боротьбою з целюлітом. Апарат широко застосовується і в сфері спортивної медицини, а саме, для реабілітації організму після фізнагрузок, для спортивного масажу і навіть для підготовки до різного роду операцій і в післяопераційних процесах реабілітації.

Апарат ендосфера може бути використаний не тільки для безпосереднього лікування, але і також як метод профілактики різних захворювань і для зняття загальної втоми організму.

Покази до процедури:

– стійкі жирові відкладення;

– целюліт;

– набряки;

– в”яла шкіра;

– надлишки шкіри після схуднення.

 

Протипокази до процедури:

– вагітність;

– тромбофлебіт; онкологічне захворювання;

– шкірні хвороби; пухлинні процеси.