Про нас

Центр здоров’я Strekoza пропонує повний спектр послуг для Вашої краси та здоров’я. Strekoza- це особлива територія краси і професіоналізму.

Наш центр оснащений найсучаснішим парком апаратів молодості. Це популярні, безпечні та ефективні методи: HydraFacial, BDR (Beauty Defect Repair), Vivace (США) і багато інших.

Індивідуальний підхід до вирішення естетичних завдань реалізується в поєднанні апаратних та ін’єкційних методів, а вміле їх використання лікарями-косметологами з великим досвідом дозволяє розкрити, підкреслити і зберегти красу пацієнта.

Також в нашому центрі представлено великий асортимент топових брендів косметики для домашнього догляду: Institut Esthederm, Algotherm, Phiris, Rejuran та багато інших.

Наш команда зробить все, щоб Ви почували себе оновленою та задоволеною.

Косметологи

Наші косметологи – заслужені фахівці в даній галузі та справжні професіонали своєї справи. Вони не зупиняються на досягнутому, йдуть в ногу з часом, завжди прагнуть до чогось більшого, хочуть багато дізнатися і всьому навчитися, щоб максимально виправдати вимоги клієнтів, подарувати їм красу і здоров’я. І, треба сказати, їм це чудово вдається.

Косметолог Трускавець | СПА Трускавець

Майстри масажу

Майстри масажу – професійно володіють навичками різних видів масажу, спеціалізуються на естетичному моделюванні та корекції фігури. Але найголовніше – вони буквально горять роботою і люблять свою справу.

Масаж Трускавець

Майстри манікюру і педикюру

Майстри манікюру і педикюру – досвідчені фахівці, які володіють багажем теоретичних знань і чималим практичним досвідом. Кожен клієнт для них – це нова, індивідуальна історія роботи й історія краси.

Для всіх нас турбота про клієнта стоїть на першому місці. До кожного ми намагаємося знайти індивідуальний підхід, підібрати свою програму. Побувавши в нашому центрі, ви знайдете справжню гармонію душі і тіла, яка не покине вас ще довго!

Манікюр Трускавець | Педикюр Трускавець

Команда

Шоп’як Оксана Миколаївна

Лікар дерматолог, косметолог, трихолог

Федчишак Віра

Косметолог

Котула Ліда

Косметолог

Манчак Христина

Спеціаліст з лазерних технологій

Чайківський Олег

Масажист

Степан Оксана

Естетист по догляду за тілом

Фридрак Леся

Естетист по догляду за тілом

Андрущакевич Ірина

Спеціаліст з лазерних технологій

Герда Марія

Естетист по догляду за тілом

Рик Марта

Адміністратор

Павлик Світлана

Майстер манікюру та педікюру

У нас можна знайти продукцію