Про нас

Центр здоров’я Strekoza пропонує повний спектр послуг для Вашої краси та здоров’я. Strekoza- це особлива територія краси і професіоналізму.

Наш центр оснащений найсучаснішим парком апаратів молодості. Це популярні, безпечні та ефективні методи: HydraFacial, BDR (Beauty Defect Repair), Vivace (США) і багато інших.

Індивідуальний підхід до вирішення естетичних завдань реалізується в поєднанні апаратних та ін’єкційних методів, а вміле їх використання лікарями-косметологами з великим досвідом дозволяє розкрити, підкреслити і зберегти красу пацієнта.

Також в нашому центрі представлено великий асортимент топових брендів косметики для домашнього догляду: Institut Esthederm, Algotherm, Phiris, Rejuran та багато інших.

Наш команда зробить все, щоб Ви почували себе оновленою та задоволеною.

Косметологи

Наші косметологи – заслужені фахівці в даній галузі та справжні професіонали своєї справи. Вони не зупиняються на досягнутому, йдуть в ногу з часом, завжди прагнуть до чогось більшого, хочуть багато дізнатися і всьому навчитися, щоб максимально виправдати вимоги клієнтів, подарувати їм красу і здоров’я. І, треба сказати, їм це чудово вдається.

Косметолог Трускавець | СПА Трускавець

Майстри масажу

Майстри масажу – професійно володіють навичками різних видів масажу, спеціалізуються на естетичному моделюванні та корекції фігури. Але найголовніше – вони буквально горять роботою і люблять свою справу.

Масаж Трускавець

Майстри манікюру і педикюру

Майстри манікюру і педикюру – досвідчені фахівці, які володіють багажем теоретичних знань і чималим практичним досвідом. Кожен клієнт для них – це нова, індивідуальна історія роботи й історія краси.

Для всіх нас турбота про клієнта стоїть на першому місці. До кожного ми намагаємося знайти індивідуальний підхід, підібрати свою програму. Побувавши в нашому центрі, ви знайдете справжню гармонію душі і тіла, яка не покине вас ще довго!

Манікюр Трускавець | Педикюр Трускавець

Команда

Шоп’як Оксана Миколаївна

Лікар дерматолог, косметолог, трихолог

Федчишак Віра

Косметолог

Котула Ліда

Косметолог

Степан Оксана

Естетист по догляду за тілом

Фридрак Леся

Естетист по догляду за тілом

Герда Марія

Естетист по догляду за тілом

У нас можна знайти продукцію