Пресотерапія

Пресотерапія - один з найбільш ефективних, безболісних методів боротьби із зайвою вагою і целюлітом. Це аналог механічного масажу, який здійснюється за допомогою стиснутого повітря, що подається в спеціальний костюм: довгі рукавички (для рук), довгі чоботи (для ніг), широкий пояс (для живота, стегон).
Варто додати, що це не тільки лікувальна, але і релаксуюча процедура, що сприяє зняттю втоми та усунення безсоння; процедура дає ефект розслаблення, відчуття легкості в тілі, що в свою чергу покращує настрій.

Суть методу: Пресотерапія впливає на тіло методом «здавлюючого масажу», який виконується не вручну, а за допомогою спеціальної апаратури-костюма. У зв"язку з перепадом тиску в костюмі, яке дозує комп"ютер, посилюється кровообіг і відбувається відтік лімфи, що сприяє зменшенню кількості жирових клітин в організмі.
Фахівці стверджують, що навіть один сеанс пресотерапії може замінити 20-30 сеансів звичайного ручного масажу.

Ефект від процедури: Завдяки цій процедурі відбувається виведення з організму застійної рідини, шкідливих речовин; відновлюється водний баланс, що пояснюється нормалізацією циркуляції лімфи і міжклітинної рідини.
Пресотерапія сприяє поліпшенню венозного кровообігу, активізації процесів обміну в жирових клітинах і клітинах шкіри. Звичайно ж, відбувається лікування целюліту, зменшення об"єму, зниження ваги. Шкіра стає пружною і гладенькою.

Показання:

· Целюліт
· Локальні жирові відкладення
· Надмірна вага
· М"язеве перенапруження
· Хронічна венозна недостатність
· Посттравматичний набряк
· Післяопераційний набряк
· Профілактика тромбозу

Протипоказання:

· Вагітність
· Менструальний цикл
· Серцево-судинна недостатність
· Ниркова недостатність
· Цукровий діабет
· Тромбоз, тромбофлебіт
· Шкірні запалення

У нас можна знайти продукцію:

Сподобався сайт! Розкажіть про нас своїм друзям.