Лікування розтяжок (стрий)

Що таке розтяжки (стрії)?
Розтяжки, або стриї, являють собою нееластичні ділянки шкіри з нерівними краями. Вони можуть відрізнятися як більш світлим, так і більш темним коричневим, червонуватим, бузковим відтінком.
Принцип появи розтяжок: дуже швидко (після пологів) або відносно швидко (схуднення) раніше натягнута ділянка шкіри послаблюється і не здатна швидко адаптуватися до нового менш розтягнутого стану, тобто, атрофується. Можна сказати, що стриї - це своєрідний шкірний дефект, де призупиняються процеси регенерації і росту дермальних елементів.
Розтяжки (стриї) з"являються у багатьох при порушенні цілісності і потім - функціонування деяких елементів шкіри, що відповідають за регенерацію. Найбільш часто розтяжки з"являються після пологів. Розтяжки в області живота надзвичайно виражені і значно погіршують вигляд жінки, а позбавиться від них навіть спеціальними кремами деколи дуже проблематично.
На другому місці за частотою утворення розтяжок - область стегон і сідниць. Часто таке зустрічається у людей, які різко кинули спорт, а також у швидко схудлих. Зворотній процес - утворення стрий під час швидкого нарощування м"язевої маси.
Але не тільки фізичні фактори можуть призвести до утворення стрий. У їх появі важливу роль також відіграють деякі гормональні захворювання.

Лікування розтяжок за допомогою мезотерапії в центрі здоров"я "Стрекоза"
На сьогодні мезотерапія - це один з найбільш ефективних методів боротьби з даними проблемами. Дуже важливо також до усеннення даної проблеми мати комплексний і серйозний підхід.  Мезотерапія проти розтяжок спрямована на підвищення вироблення власного колагену і еластину, які зможуть замінити атрофовані ділянки шкіри. У лікуванні розтяжок також має значення підбір правильного раціону харчування, дозоване навантаження, лікування гормонального дисбалансу. Також часто під час курсу щодо усунення розтяжок призначаються спеціальні масажі і особливо скраби, що дозволяють досягти бажаного косметичного ефекту.

Дія мезотерапевтичних препаратів при усуненні розтяжок:

     -стимуляція синтезу колагену;
     -стимуляція синтезу еластину;
     -підвищення місцевого метаболізму;
     -усунення запального процесу.

Курс лікування розтяжок методом мезотерапії залежить, в основному, від ступеня їх поширення.

За більш детальною інформацією звертайтеся на консультацію до нашого лікаря дерматокосметолога. Запис на консультацію за тел.: 067 174 78 68

У нас можна знайти продукцію:

Сподобався сайт! Розкажіть про нас своїм друзям.