Шугарінг (цукрова депіляція)

Шугарінг - ідеальний спосіб позбавлення від небажаного волосся цукровою пастою. Рекомендується при депіляції будь-якої ділянки тіла, особливо бікіні і пахвових западин.

Ми використовуємо професійні цукрові пасти, перевірені дослідженнями та тривалим використанням. Паста розігрівається до температури тіла та наноситься спеціальним аплікатором проти лінії росту волосся. Завдяки цьому волосинки піднімаються і ми можемо видалити навіть найкоротші з них. Паста проникає у волосяні цибулинки, заповнює їх і застигає. Умілим рухом майстер видалить цукрову суміш разом із волосинками. Перед процедурою на ділянку наносяться засоби, які вбережуть клітини епідермісу від пошкоджень, а після – засоби, які зволожать шкіру та заспокоять її.

ПЕРЕВАГИ ЕПІЛЯЦІЇ ЦУКРОМ:

•Температура суміші дорівнює температурі тіла, під час процедури шкіра не нагрівається;

•Цукрова маса містить лише натуральні інгредієнти, вона підходить пацієнтам зі схильністю до алергій;

•Слабкі больові відчуття завдяки видаленню волосся за напрямом росту;

•Відсутність подразнення та вростання волосин;

•Залишки цукрової пасти можна змити звичайною водою, немає потреби у використанні хімічних засобів;

ЕФЕКТ

Абсолютний ефект цукрової депіляції, що передбачає збереження гладенької, чистої та ніжної шкіри, зберігається близько 10-12 днів. Після чого починається ріст волосків, при цьому шкіра не запалюється і не червоніє. Відносний ефект, що припускає наявність невеликої кількості відростаючих волосків, присутній протягом 3-4 тижнів, після чого процедура підлягає повторенню. Оброблені цими методами волоски ростуть значно повільніше, вони з часом потоншуються і можуть практично зникнути. Для ефективного виконання цукрової депіляції волосся має мати довжину не менше 2-5 міліметрів.

У нас можна знайти продукцію:

Сподобався сайт! Розкажіть про нас своїм друзям.