Ручний масаж

Ніщо так не знімає накопичену втому, як масаж. Зробіть приємно собі і своєму тілу.

Активний спосіб життя не дозволяє Вам розслабитися?

Ви постійно перебуваєте в напрузі і відчуваєте втому в тілі?

Ваші м"язи набрякають від сидячої роботи або Ваші ноги втомлюються від сильного навантаження?

Сеанс ручного масажу в Центрі здоров"я "Стрекоза" одночасно приносить розслаблення і тонізує, як ніби ви взяли паузу, для відновлення гармонії, життєвих сил і гарного самопочуття, щоб знову повернутися в суєтний світ.

Пропонуємо Вам:

Загальний - це масаж всього тіла. Є прекрасним профілактичним засібом оздоровлення організму. Покращує кровообіг, стимулює ендокринну і нервову систему.

Масаж спини. Повний курс професійного масажу спини дозволить зміцнити м"язевий корсет, тим самим вбереже від міозиту. Під час масажу спини практично повністю відновлюються пошкоджені тканини. При цьому знімається набряклість і посилюється циркуляція крові.

Масаж шийно-комірцевої зони. Масаж шийно-комірцевої зони-це дієвий метод , що дозволяє розігнати застійні явища, усуває обмеження хребта, набряклість, порушення в роботі сполучних тканин, а також попереджає відкладення солей, сприяє нормалізації артеріального тиску, надає відчуття легкості.

Масаж ніг. Рекомендується для зняття фізичної напруги, при порушенні циркуляції крові у венах, при стресовому і депресивному стані.

Супутні послуги


Пресотерапія

Пресотерапія

Медовий масаж

Медовий масаж

У нас можна знайти продукцію:

Сподобався сайт! Розкажіть про нас своїм друзям.