Парафанго - для зменшення об"ємів

Парафанго працює відразу в декількох напрямках: очищає і підтягує шкіру, корегує целюлітні області, сприяє схудненню, зменшенню об"ємів і омолодження. «Парафанго» - натуральна морська грязь, що складається з водоростей, термального планктону, багата кальцієм і йодом.

Мікронізований морський мул в суміші з парафіном, що входить до складу «Парафанго», зволожує і тонізує шкіру тіла, насичує її всіма необхідними мінералами, завдяки високій концентрації сірки ефективно очищає пори шкіри.

Парафін, що входить до складу Парафанго, і плівка припиняють доступ повітря до шкіри, і її температура підвищується на кілька градусів. В результаті теплового впливу посилюється приплив крові до гіподерми і дерми, відбувається поліпшення обмінних процесів в шкірі, посилюється потовиділення, що сприяє виведенню зайвої рідини і продуктів обміну через шкіру. У процедурі використовуються додаткові речовини з антицеллюлитной активністю.

Сироватка "Beauty Cel" містить висококонцентрований комплекс натуральних екстрактів центели азіатської, фукуса пухирчастого, плюща, гінкго білоба, гуарани. У поєднанні з теплом Парафанго препарат сприяє спалюванню зайвих жирів, стимулює лімфооток, усуває набряклість тканин, покращує мікроциркуляцію, забезпечує профілактику целюліту. Помітно зменшується ефект "апельсинової кірки", поверхня шкіри вирівнюється, стає гладкою. Парафанго можна наносити локально на проблемні ділянки, наприклад на спину, на живіт або на стегна, і таким чином підтягнути живіт, зробити стрункими ноги, поліпшити контури сідниць і зменшити об"єм талії.

Обгортання Парафанго в поєднанні з концентратом гарантує втрату за один сеанс 1-2 см на стегнах і руках і 0,5-1 см в області живота і талії. Звичайно, необхідно дотримуватися режиму харчування і випивати не менше 1,5 л води на день під час проведення курсу лікування. Для найкращих результатів рекомендується провести курс з 5-10 сеансів. Загальна втрата об"єму складе 5-10 см.

Ефекти:

-моделювання силуету;
-зменшення надлишкових жирових відкладень завдяки стимуляції ліполізу;
-антіцеллюлітна дія;
-поліпшення мікроциркуляції;
-нормалізація проникності судинної стінки;
-стімуляція лімфодренажу.

Показання до застосування:

целюліт;
шкіра з ефектом «апельсинової кірки»;
локальні жирові відкладення;
• зниження тонусу і еластичності шкіри.

Протипоказання:

вагітність;
гінекологічні захворювання;
будь-які захворювання в стадії загострення;
захворювання серцево-судинної системи;
тромбофлебіт, варикозне розширення вен;
захворювання шкіри в гострій стадії;
• індивідуальна непереносимість препаратів, що використовуються в процедурі.

 

Супутні послуги


Вакуумно-роликовий масаж (LPG)

Вакуумно-роликовий масаж (LPG)

Медовий масаж

Медовий масаж

У нас можна знайти продукцію:

Сподобався сайт! Розкажіть про нас своїм друзям.