Вітаміни для волосся

8 необхідних вітамінів для зміцнення і поліпшення росту вашого волосся

Якщо Ви задоволені своїм волоссям, якщо вони у Вас яскраві, здорові, і притягують чужі погляди своєю заворожливою ??красою, то Вам не варто читати цю статтю. Але основна маса людей не задоволена своїм волоссям. Причини бувають найрізноманітніші. І більшість з них зводиться до нестачі необхідних вітамінів. Вони запобігають випаданню волосся і появі лупи. Через їх відсутність Ваше волосся виглядає жирним, ламким, тонким і не красивим. Хочете дізнатися, про які вітаміни йдеться?

Кожен з них вносить свою частину в красу і захист Ваших волосся.

Вітамін А один з найбільш важливих вітамінів. Він підтримує місцевий імунітет Ваших життєво важливих органів. Його брак може призвести до випаданню волосся і втраті їх блиску. Саме волосся стає сухим і ламким. Крім того, у Вас може з"явитися лупа. На щастя в організмі запаси вітаміну А залишаються досить довго. І в день необхідно приблизно 1,0 мг.

Для цього вживайте печінку, вершкове масло, яєчні жовтки, вершки і незбиране молоко. До речі зняте молоко, навіть з добавками вітамінів містить мізерно мало вітаміну А. Тому явно не підходить.

Вітамін В2 надає волоссю здоровий і свіжий вигляд. Якщо у Вас не вистачає вітаміну В2, то волосся біля коріння швидко жирніє, а кінчики стають сухими. З усіх видів групи В вітамін В2 витрачається швидше за все, тому приділяйте йому підвищену увагу. Дорослій людині необхідно 2 мг на день, які Ви знайдете в молочних продуктах, яйцях, хлібі, м"ясі і особливо в печінці.

Вітамін В3 відповідає за утворення пігментів у волоссі. І при його нестачі порушується зростання Вашого волосся, і вони починають рано сивіти. Само собою Вам це не потрібно. І що б цього не сталося необхідно в день вживати 50-100 мг вітаміну B3, який Ви знайдете в цільних зернах, пивних дріжджах, арахісі, рибі, печінці і, особливо багато, в яловичині.

Вітамін В6 запобігає у Вас появі свербежу та сухості голови. Крім, того, однією з причин появи лупи, так само є нестача вітаміну B6. Його найбільшу кількість містять сухі дріжджі, цільні зерна, курка, свинина, риба, печінка, нирки, яйця, овочі, соя, банани, горіхи, картопля і капуста.

Вітамін В9 сприяє росту волосся. А недолік цього вітаміну робить людину блідою. Природно ніхто цього не хоче для себе. Тому необхідно підтримувати баланс цього вітаміну. Як правило, це 0,2-0,3 мг на день. Досить багато цього вітаміну знаходиться в овочах, харчових дріжджах, сирі, сирах та рибі.

Вітамін В10 також як і В3, підтримує нормальне забарвлення, бореться з ранньою сивиною і покращує ріст волосся. Як правило, щоденна норма вітаміну B10 (100 мг) сама заповнюється при збалансованому харчуванні. Але якщо Вам додатково потрібен вітамін В10, то вживайте молочні продукти, яєчні жовтки, пивні дріжджі, рис, картоплю, рибу і горіхи.

Вітамін Е впливає на харчування волосяних цибулин. А від цього залежить зростання, колір і зовнішній вигляд Вашого волосся. Потреба для дорослих складає всього 15 мг на день. Але критичний брак цього вітаміну може призвести до випадання волосся, що ніхто не хоче. В основному, він міститься в рослинних продуктах. Найбільш багаті їм помідори, салати, горох, шпинат, петрушки, насіння шипшини. Але найбільше Ви знайдете вітамін Е в соняшниковій олії.

Вітамін F бореться з випадінням волосся і лупою. Більш того, разом з ним інші вітаміни підвищують свою активність і набагато краще засвоюються. На жаль, добова потреба вітаміну F не встановлена, але в ряді країн вважають необхідною дозою 1% від добової потреби енергії в калоріях. Для підтримки балансу вживайте рослинні олії з зав"язі пшениці, насіння льону, соняшнику, соєвих бобів, арахісу, а також волоський горіх, мигдаль, насіння соняшника.

Ось власне і все 8 вітамінів для зміцнення і поліпшення росту Вашого волосся. Кожен з них має великий вплив. Ви можете підтримувати їх баланс в організмі, вживаючи необхідні продукти або додаткові вітаміни. Але в кожному разі не забувайте, що нестача вітамінів може бути викликане не малою кількістю їх надходження, а поганим засвоєнням.

У нас можна знайти продукцію:

Сподобався сайт! Розкажіть про нас своїм друзям.