Вакуумний гідропілінг HydraFacial

HydraFacial Трускавець

Раді запропонувати Вам новинку відому американську процедуру HydraFacial (ХайдраФешл). Ефективна очищення шкіри, інтенсивне зволоження, оновлення та антивіковий догляд стали доступні в одній процедурі.

HydraFacial - це технологія, в яку закоханий Голлівуд!

 

І це не рекламний гачок: як тільки голлівудські (і не тільки) знаменитості розсмакували процедуру яка немає аналогів, у неї тут же з"явився власний фан-клуб. Камерон Діас, Метью Макконахі, а також Бейонсе, принц Монако Альберт, Періс Хілтон вже оцінили технологію HydraFacial. Тепер і у Вас є можливість оцінити голлівудську ПРОЦЕДУРУ!

HydraFacial (США) - новітня інноваційна технологія, відзначена безліччю нагород, визнана провідними фахівцями відомих клінік, салонів краси, фітнес & спа-центрів більш ніж в 80 країнах світу і вже встигла буквально приголомшити вітчизняний професійний ринок!

HydraFacial, являє собою інтегровану систему, що об"єднала в собі бескрісталліческую ексфоліацію із застосуванням мультифункціональних сироваток, в поєднанні з вакуумом.

Важливою відмінною рисою HydraFacial є використання спеціальних одноразових запатентованих насадок, поверхня яких має вигляд спіралі. При швидкому направленому русі, ребриста поверхня насадки усуває верхній роговий шар, тим самим оновлюючи і очищаючи шкіру. Високий рівень антисептики і асортимент одноразових насадок дозволяють індивідуально підходити до кожного окремого клієнта.

Одночасно з ексфоліацією, на очищену шкіру, послідовно наносяться унікальні за складом сироватки, що містять антиоксиданти, зволожуючі, очищаючі і протизапальні компоненти. Активна гідратація під час процедури позитивно відрізняє HydraFacial від інших методів відновлення шкіри.

Створюючи щільний контакт рогового шару з насадкою, вакуум видаляє продукти відлущування, глибоко очищає пори (екстракція комедонів), забезпечує ліфтинг і покращує трофіку шкіри. Можливість регулювати рівень вакууму робить процедуру безпечною і дозволяє проводити її клієнтам з будь-яким типом шкіри, включаючи тонку, чутливу, зі зниженим тонусом і при купероз. Такого роду синергізм надає комплексну дію на різні тканинні рівні шкіри, що є найбільш виправданим в естетичній медицині і косметології.

Таким чином, HydraFacial являє собою зовсім новий запатентований метод глибокого очищення і дає нові можливості в програмах омолодження шкіри. Синергізм і одночасний вплив усіх трьох складових забезпечує виражений результат навіть після однієї процедури, що не залишає байдужим навіть найвибагливішого клієнта!

Виконуються процедури HydraFacial, як разово, так і курсом для вирішення певних естетичних проблем. Метод також добре себе зарекомендував, як процедура підготовки та реабілітації в комплексній терапії з іншими методами.

HydraFacial підходить для людей будь-якого віку, як в літній, так і в зимовий період часу. Загальний час виконання базової процедури становить не більше 30 хвилин, що також є важливим в умовах сучасного ритму життя.

Абсолютна фізіологічність, комфортність, повна відсутність реабілітації та універсальність HydraFacial зробили її технологією номер один у всьому світі, і переможцем у номінації "Кращий апарат року в США!"

Переваги:

Комплексний вплив на всі шари шкіри
Швидкість проведення - час виконання базової процедури не більше 30 хвилин
Безболісність та комфорт під час процедури
Відсутність періоду реабілітації
Підходить для всіх типів шкіри, навіть для дуже чутливої
Відсутні вікові і сезонні обмеження
Видимий результат вже після першої процедури
Рішення різних естетичних проблем
Можливість поєднання з іншими методиками
Процедура проводиться як по обличчю, так і по тілу

Застосування технології HydraFacial

- Очищення, зволоження, поліпшення кольору і рельєфу шкіри, ліфтинг
- Віковий синдром
- Акне I-II ступінь тяжкості
- Стан постакне
- Жирна пориста шкіра
- Суха або зневоднена шкіра
- Гіперпігментація
- Дискератоз
- Набряклість, пастозність обличчя
- Догляд за областю рук
- Стриї

 Клінічна спрямованість процедур HydraFacial

- Поєднання в комплексній терапії з іншими технологіями
- Підготовка до більш радикальних методів впливу
(мезотерапія, глибокі пілінги, лазерні технології, термоліфтінг, IPL)
- Усунення небажаних наслідків після агресивних процедур
(лущення, обезводнення, набряклість, відчуття стягнутості)
- Передопераційна підготовка
- Післяопераційна або посттравматична реабілітація
(профілактика рубцювання і посттравматичної пігментації, поліпшення кровообігу, регенеруюча дія, боротьба з лімфостазом)

Відносні протипокази
1. Порушення цілісності шкірного покрову
2. Акне III-IV ступінь тяжкості
3. Сонячні опіки
4. Порушення згортання крові, прийом антикоагулянтів
5. Прийом ізотретиноїну
6. Онкологія, епілепсія, важкі соматичні захворювання
7. Множинні невуси, папіломи (у зоні впливу)
8. Екзема, псоріаз, розацеа (у зоні впливу, в стадії загострення)
9. Герпес (у стадії загострення)
10. Вагітність

Для закріплення та продовження результатів рекомендуємо використовувати спеціально розроблену професійну лінію для домашнього догляду.

Записуйтеся на процедуру по телефону 0671747868

і Ви побачите результат вже після першої процедури!

У нас можна знайти продукцію:

Сподобався сайт! Розкажіть про нас своїм друзям.