Мезотерапія при пігментації

Пігментація - це утворення на поверхні шкірного покриву плям коричневого або світло коричневого кольору, а також рожевого і світло бежевого кольору. Плями при пігментації утворюються за рахунок порушення процесу виділення в якій-небудь області фарбувального пігменту меланіну, який і надає шкірі темний відтінок. Сучасна  косметологія дозволяє вирішити проблему пігментації шкіри.

Пігментація може поділятися на гіперпігментацію і гіпопігментацію. Відповідно, у першому випадку відмічається надлишок меланіну, а в другому його нехватка. При гіперпігментації утворюються плями які мають темніший колір, ніж основний покрив шкіри. А при гіпопігментації, навпаки, плями світліші, ніж шкіра.

Антіпігментаційна мезотерапія - сучасний спосіб усунення плям як при гіперпігментації, так і при гіпопігментації. Антіпігментаційна мезотерапія - це косметологічна процедура, при якій в областіі утворення плям вводиться відбілююча сироватка. Ін"єкції виконуються підшкірно.

Процедура антіпігментаційної мезотерапії передбачає використання так званих коктейлів для мезотерапії. Залежно від вмісту різних компонентів коктейлі можуть чинити на шкіру різний вплив.

Оптимальний час для проведення такої мезотерапії - кінець осені або початок зими. Справа в тому, що після проведення терапевтичного курсу шкірний покрив вкрай чутливий до впливу сонячних променів. А в останні місяці осені і на початку зими вплив сонячного світла досить делікатний.

Після усунення пігментних плям слід прикладати певні зусилля для профілактики утворення нових. До заходів профілактики відносяться здоровий і рухливий спосіб життя, попередження впливу прямих сонячних променів і правильне харчування.

У нас можна знайти продукцію:

Сподобався сайт! Розкажіть про нас своїм друзям.