Омолодження рук

Всі ми докладаємо масу зусиль, щоб наші обличчя і шия якомога довше виглядали молодими. Але часто вік видають руки: стоншення і сухість їх шкіри, зморшкувату сіточку і вени важко не помітити, адже вони завжди на виду, їх не приховаєш під одягом. Чи можна продовжити молодість рук, зробити так, щоб вони завжди виглядали ніжними і доглянутими?

Перш ніж говорити про омолодження рук слід розібратися: що призводить до їх передчасного старіння?

Причини старіння шкіри рук

Побутова хімія. Скільки разів на день ми мочемо руки, миємо їх з милом? Засоби для миття посуду, пральні порошки - їх дія в першу чергу спрямоване на знежирення. І вони знежирюють, руйнують природний ліпідний шар, що знаходиться на поверхні шкіри, який повинен захищати її від зневоднення.

Погода. Влітку руки піддаються впливу ультрафіолету, який руйнує колаген в тканинах і провокує появу пігментних плям. У холодну пору року, під дією вітру і морозу спазмуються капіляри, порушується кровопостачання шкіри. Це веде до зниження її тонусу, сухості і лущення, появи помітних розширених судин.

Гормональні зміни. Найшвидше старіння відбувається на тлі зниження рівня естрогенів, що відбувається в період менопаузи - знижується вироблення колагену і жирів, що проявляється зниженням тонусу і сухістю шкіри рук.

Вік. З роками стоншується жировий прошарок, відбувається зневоднення шкіри, сповільнюються процеси її природного поновлення, вона стоншується. Чим тонша шкіра, тим помітнішими стають розташовані під нею вени. Картину старіння доповнює поява пігментних плям на руках, що виникають через те, що клітини втрачають здатність «дозувати» виробництво пігменту, який має властивість накопичуватися в шкірі.

Методи омолодження рук:

Біоревіталізація (ін"єкційна і лазерна). Введення гіалуронової кислоти швидко і надовго зволожує шкіру, активізує вироблення власного колагену в ній, робить її м"якою та еластичною. Ми звикли, що біоревіталізація - це процедура для обличчя, але наші руки теж заслуговують такого догляду!

Мезотерапія. Шкіра рук потребує не тільки гіалуронової кислоти, мезотерапія дозволяє ввести в неї ті речовини і вітаміни, які їй необхідні. Склад ін"єкцій підбирається лікарем-косметологом індивідуально, залежно від наявних проблем.

Хімічні пілінги дозволяють не тільки видалити пігментні плями на руках, вирівняти колір шкіри, але і розгладити її поверхню, позбутися зморшкуватою сіточки.

Парафінотерапія рук традиційно поєднується з проведенням манікюру. Теплий парафін пом"якшує шкіру, покращує кровообіг, навіть після однієї процедури руки виглядають набагато більш доглянутими.

Локальні обгортання - їх дія аналогічно парафінотерапії, але в них ще містяться активні компоненти, які проникаючи в шкіру, надають їй гладкість і пружність.

У нас можна знайти продукцію:

Сподобався сайт! Розкажіть про нас своїм друзям.