Омолодження та корекція губ

Кожна риса обличчя впливає на привабливість і сексуальність жінки, а тим більше губи, що є відображенням чуттєвості. Форма жіночих губ може притягувати як магніт чоловічі погляди. Сьогодні в моді чуттєві, повні губи, наприклад, як у Анджеліни Джолі, Джеррі Райан. Раніше з природою сперечатися було неможливо, а сьогодні всього одна процедура контурної пластики дозволяє змоделювати форму губ.

Контурну пластику губ можна розділити на 4 види:
- збільшення губ;
- створення контуру губ;
- корекція асиметрії губ;
- зволоження, омолодження губ.

Для збільшення об"єму губ гіалуроновою кислотою використовується більш щільний гель, який вводиться глибоко і від його кількості залежить і розмір. Техніки введення бувають різні.

Створення контуру губ - процедура, підходяща всім. Це дуже природне і красиве надання соковитості і свіжості губам, формування вираженого валика по червоній облямівці губ. Найчастіше це саме те, чого хочуть всі пацієнти. Гель менш щільний. Вводиться тільки по контуру. Істинного збільшення губ не відбудеться, але сформується дуже приваблива форма.

Корреція ассиметрии губ потрібна тим, у кого губи явно асиметричні, а також для виправлення наслідків невдалого татуажу, травм, операцій.

Зволоження, омолодження губ - процедура з використанням гелів скін-бустерів.Після цієї процедури збільшення губ зовсім незначне, дуже натуральне, проте губи зволожені, розправлені невеликі зморшки і складки, на тривалий час можна забути про сухість і тріщини на губах.

 

Супутні послуги


Омолодження рук

Омолодження рук

У нас можна знайти продукцію:

Сподобався сайт! Розкажіть про нас своїм друзям.