RF-ліфтинг Exilis

Процедура EXILIS (Ексіліс) - підтяжка і омолодження шкіри обличчя.

З плином часу, рано чи пізно, у кожного з нас шкіра втрачає еластичність, пружність, з"являються зморшки, в"ялість, овал обличчя втрачає чіткість, з"являється «друге» підборіддя. І ті, хто хотів зупинити час, неминуче опинявся на столі у пластичного хірурга ...

Однак в арсеналі сучасних лікарів косметологів з"явилися апаратні методики корекції вікових змін, що дозволяють відстрочити або зовсім уникнути хірургічних втручань.

Переваги EXILIS-ліфтингу

EXILIS-ліфтинг - це сучасна унікальна технологія, що дозволяє не тільки підтягнути шкіру, але і при необхідності впливати на жирову тканину, зменшуючи її відкладення. Секрет дії ексіліс  полягає в одночасному використанні радіочастоти і ультразвуку - це основна особливість цього апарату. Комбінація ультразвукових, високочастотних радіохвиль і контрольованих теплових імпульсів забезпечує потужний ефект безопераційної ліпосакції і ліфтингу обличчя і тіла.

Під час процедури апарат прогріває глибокі шари шкіри, внаслідок чого волокна колагену денатурують (згортаються): це забезпечує негайний ефект ліфтингу шкіри.

Однак це ще далеко не все! Протягом найближчих днів процедура продовжує працювати: завдяки початковій стимуляції фібробластів ультразвуком і радіочастотою синтезуються волокна нового колагену, а також еластину, гіалуронової кислоти і важливих структурних елементів шкіри. Тому ефект ліфтингу - досить тривалий і в багатьох випадках відстрочений.

Чого чекати від процедури?

- У зоні обробки підвищується тонус шкіри.

- Ліквідуються дрібні і середні зморшки, шкіра стає гладкою і ніжною.

- Ефективно звужуються пори, в районі підборіддя зникають жирові відкладення.

- Відновлюється колір і здоровий зовнішній вигляд шкіри.

- Поліпшується мікроциркуляція тканин і клітинний метаболізм.

- За рахунок активізації лімфодренажу проходить набряклість і інші застійні явища.

EXILIS-ліфтинг - універсальна процедура, яка забезпечує можливість працювати на будь-якому кольорі шкіри (навіть на смуглій або загорілій) без ризику розвитку гіпо- та гіперпігментацій. Серед безперечних достоїнств цього методу - відсутність реабілітаційного періоду: відразу після сеансу можна повернутися до звичайного життя.

Процедура EXILIS-ліфтингу

Перед процедурою потрібно додаткова нескладна підготовка: необхідно в цей день пити більше води (звичайної негазованої), і зняти всі прикраси, які можуть потрапити зону впливу апарату.

Процедура підтяжки при цьому досить комфортна: в процесі процедури відчувається лише нагрівання (тепло) в зоні обробки. Неприємності і ексцеси виключені: цей апарат обладнаний вбудованою системою охолодження і рівномірного розподілу енергії, тому EXILIS-ліфтинг вважається абсолютно надійною, безболісною і безпечною процедурою.

Як правило, потрібно кілька сеансів (залежно від поставлених завдань). Ефект можна помітити вже після першої процедури. Причому слід врахувати, що він носить накопичувальний характер.

Процедури проводяться в середньому 1 раз в 5-7 днів. Однак, в різних випадках процедури можуть проводиться як частіше, так і рідше. Наш фахівець підбере найбільш ефективний курс для кожного пацієнта.

Покази до проведення процедури:

Перш за все, ця методика застосовується при досить виражених вікових змінах в тканинах:

- Виражені носогубні складки, опущення кута рота.

- «Сповзання» контурів овалу обличчя (птоз).

- «Друге» підборіддя, «брилі».

- Дрібні зморшки, витончення шкіри (в т.ч. навколо очей).

Протипоказання до проведення процедури:

- Наявність кардіостимулятора або металевих імплантів в області впливу апарату.

- Процедуру EXILIS також заборонено проводити в зонах, де раніше проводилася підтяжка нитками.

- Гострі інфекційні захворювання.

- Важкі соматичні захворювання (особливо - хвороби печінки і нирок).

- Гострий запальний процес в зоні впливу.

- Онкологічні та гематологічні захворювання.

- Судинні патології (варикоз, тромбофлебіт).

- Вагітність і період грудного вигодовування.

Завдяки своїм високим технічним характеристикам Exilis Elite має не тільки реєстраційне свідоцтво МОЗ України, а й найсуворіші сертифікати FDA і CE.

Супутні послуги


PRX-T33 терапія

PRX-T33 терапія

Вакуумний гідропілінг HydraFacial

Вакуумний гідропілінг HydraFacial

Мікрострумовий ліфтинг

Мікрострумовий ліфтинг

У нас можна знайти продукцію:

Сподобався сайт! Розкажіть про нас своїм друзям.