Контурна пластика

Зморшки ... Кожній жінці доводиться одного разу зустрітися з їх відображенням у дзеркалі. На сухій шкірі вони виникають раніше, на жирній - пізніше, але уникнути їх появи не вдалося ще нікому, зморшки - природний прояв старіння. Сучасні методи догляду можуть не тільки відтермінувати їх прояв, уповільнити цей процес, але і повністю запобігти їх появі.

Ще 15 років тому доводилося вибирати: змиритися зі зморшками або лягати під скальпель хірурга, то тепер сучасна косметологія має у  розпорядженні широкий арсенал методів для їх безопераційного усунення.
Контурна пластика - один з них, з її допомогою позбутися від зморшок можна: швидко, ефективно та безпечно.

Гіалуронова кислота вводиться в серединний шар шкіри, пов"язуючи водні складові. Гілауронова кислота унікальна за своєю будовою. Потрібно всього 1 грам речовини, щоб акумулювати літр води. Оскільки в шкірі кислоти міститься 56%, а з віком вона поступово руйнується і не відновлюється, то введення додаткових молекул гіалуронової кислоти дозволяє шкірі відкрити «друге дихання».

Як довго тримається результат?Після одноразового введення - від 6 місяців до 2 років. Тривалість ефекту залежить від застосовуваного філлера, його складу і концентрації, а також - від індивідуальних особливостей організму.

У нас можна знайти продукцію:

Сподобався сайт! Розкажіть про нас своїм друзям.