Belotero (Белотеро)

В естетичній медицині широке застосування знаходить контурна пластика з введенням філерів, яких існує безліч видів - тимчасові, тривалої дії, постійні. У складі більшості з них є гіалуронова кислота, яка є важливим компонентом шкіри людини. Філер Belotero відноситься до монофазниx гелів останнього покоління, які відрізняються щільною структурою і безпекою при використанні.

Які переваги має Belotero?

Філлери цієї лінійки застосовуються в таких випадках, як:

- Поява поглиблень на шкірі, викликаних травмами або віковими змінами.

- Зміна контурів обличчя (зони щік, підборіддя, навколо очей або чола) і шиї.

- Для збільшення об"єму або зміни форми губ.

 

Але способів змінити контури обличчя або форму губ в косметології досить багато, тоді ж які переваги має ця лінійка в порівнянні з іншими філлерамі? До очевидних плюсів Белотеро відносяться:

- відсутність алергічних реакцій і добра переносимість.

- завдяки гарному очищенню препарату на шкірі не з"являються гранульоми.

- може використовуватися навіть у випадках підвищеної чутливості шкірного покриву.

- стабільність РН знижує ймовірність появи набряклості.

- можливість всього за 30 хвилин змінити контури обличчя і шиї.

 

Лінійка філерів Belotero

Лінійка складається з декількох представників, головним критерієм використання яких є глибина зморшок і складок. До них відносяться:

BELOTERO SOFT  - в складі міститься всього 20 мг / мл гіалуронової кислоти. Застосовується в тих випадках, коли потрібно усунути незначні складки або дрібні зморшки («гусячі лапки», зморшки на губі), а також під час процедури біоармування обличчя. 

BELOTERO BASIC  - призначений для введення в середні і більш глибокі шари, так як з його допомогою можна прибрати зморшки середньої глибини і інтенсивності (міжбрів"ї, мімічні зморшки, носогубні складки, неглибокі рубці). Концентрація активної речовини становить 22,5 мг / мл.

BELOTERO INTENSE  - використовується для додання об"єму губ і для корекції глибоких зморшок (зона шиї і декольте, щік, підборіддя, лоба). Концентрація гіалуронової кислоти в ньому становить 25.5 мг / мл.

У нас можна знайти продукцію:

Сподобався сайт! Розкажіть про нас своїм друзям.