Апаратна та естетична косметологія

Що таке апаратна косметологія?

Апаратна косметологія -це косметологічні процедури, які проводяться на спеціальних апаратах. Апаратна косметологія застосовується для лікування різних естетичних недоліків на обличчі і тілі. Зараз існує величезна кількість косметологічних апаратів. У наших центрах представлені кращі з них.

Апаратна косметологія в Трускавці користується великою популярністю. Ця методика набагато ефективніше застосування різних мазей або масажів і дозволяє отримувати відмінні результати в десятки разів швидше. Однак результативність таких методів залежить не тільки від технічного оснащення центру, а й від рівня професійної підготовки фахівців, які будуть проводити процедуру.

Професіоналізм медичного персоналу та високий рівень сервісу в Центрі здоров"я "Стрекоза" вже давно не піддаються сумнівам і заслужили найкращі відгуки наших численних клієнтів. При цьому ціна медичних послуг з апаратної косметології, які ми надаємо, може успішно конкурувати з вартістю подібних послуг в багатьох косметичних центрах і салонах столиці.

Часто завдяки використанню методів апаратної косметології для корекції естетичних проблем обличчя і тіла, з"являється можливість уникнути застосування більш радикальних методик, таких як пластична хірургія. Ефект від таких процедур можна спостерігати вже через кілька сеансів, а їх результат зберігається протягом багатьох місяців.


Які апаратні процедури застосовують у нашому центрі?

- Ультразвукова чистка обличчя;

- Вакуумний гідропілінг;

- Лазерна біоревіталізація;

- Фракційна мезотерапія;

- Киснева безін"єкційна мезотерапія;

- Мікрострумова терапія;

- Мікродермобразія;

- Лазерна епіляція.

У Вас залишилися сумніви або не знаєте що підійде саме Вам, тоді записуйтеся на консультацію до наших фахівців.

Як записатися на консультацію?

Для того, щоб записатися на БЕЗКОШТОВНУ консультацію дзвоніть: 0671747868

Адміністратор підбере зручний для Вас час і запише на БЕЗКОШТОВНУ консультацію.

У нас можна знайти продукцію:

Сподобався сайт! Розкажіть про нас своїм друзям.