Косметика для домашнього догляду

Домашній догляд - запорука успішності будь-яких салонних процедур, зроблених Вашим косметологом. Неправильний підбір косметичних засобів по догляду за шкірою обличчя здатний завдати відчутної шкоди вашому обличчю.

Вік, гормональний фон, жирність і вологість шкіри, схильність до почервоніння і висипань, щільність шкіри, перебування на сонці - далеко не повний перелік чинників, який врахує наш косметолог, щоб вирішити, який догляд необхідний Вашій шкірі.

При грамотно підібраному збалансованому догляді і регулярному застосуванні цих засобів Ваша шкіра в будь-який час року буде почувати себе абсолютно комфортно.

Використовуйте знання і досвід наших косметологів. Тільки фахівець, який проводив з Вами різні салонні процедури по догляду, знає, що потрібно саме Вашій шкірі.

Професійна косметика не продається на оптових складах, базах і ринках. Купуючи її у салоні, клініці чи косметологічному центрі, Ви захищені від підробок. Домашній догляд має сезонність і залежить від стану Вашої шкіри в певну пору року.

Довіряйте своєму косметологу і, дотримуючись наших порад при виборі професійних методів домашнього догляду, Ви завжди будете виглядати чудово!

У нас можна знайти продукцію:

Сподобався сайт! Розкажіть про нас своїм друзям.