Омолоджуючий експрес догляд «Оксіпілінг»

Омолоджуючий відновлюючий експрес догляд «Оксі Пілінг»

В допомогу міським жителям французькими фахівцями був розроблений омолоджуючий експрес догляд «Оксіпілінг» від Естедерм. Цей косметичний догляд допомагає змінити тьмяний землянистий колір обличчя, надавши йому сяйва.
Постійне проживання в мегаполісі тягне проблеми як внутрішнього, так і зовнішнього характеру. Агресивна дія навколишнього середовища, оксідативний стресс згубно позначаються на стані шкіри. У підсумку шкіра виглядає втомленою. Показаннями до омолоджуючий експрес догляду «Оксіпілінг» також являються шкіра курця, тьмяний, землистий колір обличчя.
Експрес догляд «Оксіпілінг» - це довгоочікуване рішення. Засоби, що використовуються для нього-французька косметика класу люкс, професійна салонна косметика від InstitutEsthederm, дають прекрасний ефект детоксу. Натуральная косметика класу люкс делікатно оновлює шкіру, освіжаючи колір обличчя.
Дермо-естетична программа поєднує 2 етапи: пілінг + оксітерапію.


Результат: Відбувається регенерація, відновлення. Шкіра м"яка, гладка, еластична. Відзначається оновлення шкіри і її сяйво, а також прекрасний колір обличчя.

У нас можна знайти продукцію:

Сподобався сайт! Розкажіть про нас своїм друзям.