Киснева без ін"єкційна мезотерапія Derma Oxy

Киснева мезотерапія - це апаратна методика для неінвазивної кисневої мезотерапії обличчя. Завдяки своїй високій ефективності, процедура кисневої мезотерапіі є одна з найбільш популярних в косметології.

Метод кисневої мезотерапії-дозволяє вводити активні речовини вглиб шкіри без голок, без болю і без побічних явищ!

Введення  проводиться під тиском чистого кисню (96-98%), який проштовхує активні інгредієнти сироваток через шкірні пори і далі по міжклітинних проміжках, не пошкоджуючи тканини.

Киснева мезотерапія - це неінвазивна, швидкодіюча, безпечна і високоефективна методика, яка є майже альтернативою класичній мезотерапії, без використання голок.

Інноваційний метод став лідером наукових досягнень в косметології, а так само революційною системою трансдермальної доставки спеціальних речовин, натуральних компонентів, до складу яких входять колаген, еластин і гіалуронова кислота.

Киснева мезотерапія - є найефективнішою і сучасною процедурою для вирішення проблеми старіння, зволоження і підтяжки шкіри в області обличчя, зони декольте і груді. Це єдиний вид мезотерапії, який не зробить шкоди навіть зовсім юним дівчатам, мета яких - зволоження шкіри після засмаги.

Перевагами даної методики є:

- Процедура проводиться без найменшої травми тканин;
- Гігієнічність і стерильність, відсутність голок і ніяких слідів уколів або прояви запалень;
- Введення коктейлів на регульовану глибину;
- Концентрація речовини, що вводиться більше 90%;

Можливість введення низько і великомолекулярних речовин. В результаті попадання гідролізованного колагену і еластину в тканини в клітинах шкіри відбувається утворення власного колагену та еластину. А гіалуронова кислота має виражену зволожуючу дію.

Підсумком проходження курсу процедур є:
- Омолодження, підтяжка шкіри, розгладжування сітки дрібних зморшок в області обличчя, грудей, зони декольте;
- Зневоднені клітини наповнюються вологою;
- Зміцнення сполучної тканини;
- Підвищується еластичність шкіри;
- Лікування сухої, в"ялої, яка втратила еластичність шкіри.

Чудовий колір обличчя, поліпшення обмінних процесів в шкірі, потужне зволоження та поліпшення загального стану після використання кисневої маски - те, що необхідно Вашій шкірі!

Процедура підходить абсолютно для всіх типів шкіри. Оксімезотерапія дозволяє виглядати блискуче відразу ж після процедури.

Супутні послуги


Мигдальний пілінг обличчя

Мигдальний пілінг обличчя

Мікрострумовий ліфтинг

Мікрострумовий ліфтинг

PRX-T33 терапія

PRX-T33 терапія

У нас можна знайти продукцію:

Сподобався сайт! Розкажіть про нас своїм друзям.