Лазерна біоревіталізація

Лазерна біоревіталізація - повернення природної краси.


Величезною популярністю на сьогоднішній день користуються процедури з омолодження шкіри та усунення ознак старіння. При всьому багатстві вибору важко уявити собі більш ефективне рішення цієї проблеми, ніж лазерна біоревіталізація. Тепер ми можемо запропонувати Вам комфортну, нетравматичну, а головне безін"єкційну процедуру з повернення свіжості, молодості й пружності шкіри.

Метод ін"єкційної біоревіталізації відомий давно, він ефективний, дозволяє ввести потрібну кількість гіалуронової кислоти в ті ділянки шкіри, які її потребують. Єдиний його недолік - те, що препарати вводяться в шкіру через голку, тому перед проведенням цієї процедури потрібне проведення знеболювання, а після неї на шкірі протягом 1-2 днів можуть зберігатися сліди від ін"єкцій.

Нанесення гіалуронової кислоти на шкіру в складі косметичних засобів забезпечує зволоження поверхневих шарів епідермісу, але в глибокі шари шкіри при такому методі застосування вона не проникає, «біоревіталізуючої» дії не надає.

Цих недоліків позбавлена лазерна біоревіталізація, проведена з допомогою апарату
HIALUROFRAX. Застосування лазерного впливу дозволило поєднати комфортність застосування зовнішніх засобів з ефективністю ін"єкційних методик.

Лазерна біоревіталізація  заснована на методі лазерофорезу: під впливом «холодного» лазерного випромінювання (не нагрівається, не ушкоджує шкіру) в ній відкриваються «транспортні канали». Через ці канали, по міжклітинних просторах, низькомолекулярні речовини, нанесені на поверхню шкіри, можуть проникати в глибокі її шари. Крім впливу, обумовленого проникненням гіалуронової кислоти в глибокі шари шкіри, при лазерній биоревитализации має значення і пряма дія лазерного випромінювання: воно покращує місцевий капілярний кровообіг в шкірі, стимулює клітини до більш активному синтезу колагенових і еластинових волокон.

Як проводиться процедура:На попередньо очищену шкіру здійснюється вплив лазерним випромінюванням в імпульсному режимі, що призводить до відкриття «транспортних каналів» між клітинами епідермісу.

Потім на шкіру наноситься гель, що містить низькомолекулярну гіалуронову кислоту. Подальший вплив лазерного випромінювання сприяє її проникненню в глибокі шари шкіри.

Введена низькомолекулярна гіалуронова кислота досить швидко метаболізується в шкірі. Тому, для збільшення тривалості її дії, в кінці процедури лазер переводиться в режим постійного випромінювання на інший довжині хвилі. Під його впливом виникають ефірні зв"язки між молекулами гіалуронової кислоти, введеної в шкіру. Ці міжмолекулярні зв"язки забезпечують більшу стійкість гіалуронової кислоти до ферментів та більшу тривалість ефектів.

Завершальним етапом процедури є нанесення засобів для зовнішнього догляду за шкірою.

Загальна тривалість процедури 45-60 хвилин.

Скільки потрібно процедур?

Курс лазерної біоревіталізації може складатися від 2 до 6 процедур. Їх кількість залежить від  проблем і ступеня їх вираженості. Інтервал між процедурами - близько 3-4 днів. При проведенні «підтримуючих» процедур інтервал між ними - близько 3-3 тижнів.

 

Супутні послуги


Мікрострумовий ліфтинг

Мікрострумовий ліфтинг

У нас можна знайти продукцію:

Сподобався сайт! Розкажіть про нас своїм друзям.