Лазерна епіляція

Лазерна епіляція Трускавець | Лазерна епіляція Трускавець Львів

Безболісна лазерна епіляція (Fast Diode)

GP Fast Diode - найефективніший діодний лазер для безболісного видалення волосся

Нові технології в області естетичної медицини є надзвичайно важливими, оскільки такі інновації надають пацієнтам якісніші результати протягом короткого періоду часу. Ми надзвичайно пишаємося тим, що наш центр в Трускавці пропонує безболісні процедури з найсучаснішим лазерем General Project Fast Diode. Ця передова технологія дозволяє нам працювати з різноманітними типами волосся (тонкий, густий, темний...), та різними типами шкіри.  General Project Fast Diode - діодний лазер який встановив нові стандарти для безболісного видалення волосся.

Діодний лазер GP fast diode працює на довжині хвилі 808 nm - золотий стандарт видалення небажаного волосся, дозволяє лазерному променю проникати вглибокі шари дерми і потім поглинати меланін, що міститься у волосяній цибулині.

Світловий імпульс, впливаючи на природний темний пігмент меланін, що міститься в цибулинці волосся, знищує його, не зачіпаючи навколишні тканини. Саме тому колір волосся має вкрай велике значення при процедурі лазерної епіляції: чим темніше волосся, тим легше буде його видалити. Сиве, світле волосся не містить меланіну і, таким чином, його буде неможливо видалити назавжди методом лазерної епіляції.

Ефективний, безболісний та простий у використанні, лазер GP FAST Diode є найпростішим рішенням для видалення волосся.

GP FAST діодний лазер є інноваційною машиною для безпечного та швидкого видалення всіх типів небажаних волосся. Система побудована з високоякісних компонентів для забезпечення оптимальної продуктивності та довговічності.

Записуйтеся на процедуру за телефоном:  067 174 78 68.

У нас можна знайти продукцію:

Сподобався сайт! Розкажіть про нас своїм друзям.