Дерматологія

Запорукою краси є не тільки красива, але і здорова шкіра.

У сучасному світі шкірні захворювання зустрічаються все частіше. Адже шкіра, як захисний бар”єр нашого організму, що має досить велику площу, найбільш чутлива до агресивних факторів, як зовнішніх, так і внутрішніх. Тому зростає актуальність в послугах лікаря, який займається безпосередньо процесами, пов”язаними з порушенням шкірних покривів, – дерматолога.

Коли варто звернутися до дерматолога

Будь-яке захворювання легше піддається лікуванню на початковій стадії розвитку. Про це вам скаже будь-який лікар. Якщо ви помітили на шкірі будь-які висипання, почервоніння, підозрілі новоутворення (бородавки, папіломи), набряклість, прищі, вугрі, фурункули сухість, пігментні плями, свербіж то обов”язково звертайтеся до лікаря.

У центрі здоров”я “Стрекоза” є кваліфікований спеціаліст – дерматолог, який здатний встановити причину походження захворювання та призначити індивідуальний ряд обстежень і лікування. Якщо ви шукаєте куди записатися на консультацію до дерматолога, то ми пропонуємо вам не втрачати час і звернутися до нас.

Шоп’як Оксана Миколаївна

Лікар дерматовенеролог, косметолог, учасниця науково-практичних конференцій. Учасниця Х сесії міжнародного форуму “Косметолог”. Член асоціації лікарів дермотовенерологів і косметологів України. Член спілки мезотерапевтів України. Сертифікований фахівець з ін”єкційних методик в естетичній медицині: мезотерапія, біоревіталізація, редермалізація, контурна пластика,волюмізація.

Запис на прийом до лікаря дерматолога

У центрі здоров”я “Стрекоза” консультація лікаря дерматолога проводиться за попереднім записом, включаючи вихідні дні (субота, неділя). Ви маєте можливість записатися на консультацію в режимі он-лайн у нас на сайті або за телефоном 0671747868
Своєчасна консультація лікаря дерматолога дозволить виявити патологію на початковій стадії, зупинити її прогресування, даруючи Вам довгоочікуване полегшення і можливість жити повноцінним життям!

наші Сертифікати