Метод BDR (Beauty Defect Repair)

Метод BDR (Beauty Defect Repair)

Метод BDR (Beauty Defect Repair) це – комплекс омолоджуючих процедур і дерматологічний догляд за шкірою з гарантованим результатом на рівні комплексного медичного лікування.

Суть методу BDR полягає в удосконаленому підході до активізації стимуляції регенерації і відновленню шкіри. Для його здійснення використовується однойменний інноваційний апарат, що поєднує в собі якості медичного приладу і дерматологічного пристрою.

Апаратний комплекс BDR показаний при наявності глибоких зморшок, запальних процесів, для усунення негативних наслідків сонячних опіків; поліпшення стану епідермісу з наявністю шрамів, рубців і розтяжок.

Апарат Beauty Defect Repair (BDR) є стаціонарним косметологічних апаратом, оснащеним 9 функціями і більш ніж 20 програмами лікування. Це поєднання сучасної багатофункціональної техніки та новітніх розробок біохімії та косметології.

Апарат оснащений унікальними програмами для:
– чутливої шкіри, з куперозом і розацеа
– акне і постакне
– anti-age ліфтинг
– anti-age корекція зморшок
– відновлення і реабілітація
– догляд для шкіри навколо очей
– лімфодренаж при набряклості і пастозності

Метод BDR складається з декількох етапів в одній процедурі

Мікродермабразія – даний метод омолодження шкіри на основі обробки верхнього шару спеціальними насадками. Такий механічний пілінг не просто шліфує шкіру, а внаслідок відлущування стимулює регенерацію верхнього шару, усуваючи при цьому мімічні зморшки, пігментацію, запускає процес вироблення колагену, що забезпечує пружність і еластичність.

Мікронідлінг – дослівно процедура означає проколювання шкірних покривів найтоншими голками, стимулюючи не тільки процес її загоєння, але і регенеруючі процеси.

Безболісність і ефективність процедури дозволяє застосовувати навіть для тонкої чутливої ​​шкіри. Довжина голки не перевищує 1 мм, а наслідки проколів зникають в перші години після процедури.

Процедура складається з декількох етапів. На попередньо очищену шкіру наноситься необхідна речовина для доставки в глибокі шари (для усунення пігментації, розгладження зморшок або усунення рубців). Після шкіру знову очищають.

Мікроструми (мікрострумова терапія) – лікування шкіри електрострумом надмалих параметрів. Найбільш ефективний метод для дерматологічного догляду за сухою і в’ялою шкірою, для усунення та запобігання зморшок, наслідків вугрової висипки і пігментації різного ступеня, ліфтингу.

LED лампа (фотодинамічна процедура) – неінвазівний метод, який передбачає омолодження шкіри за рахунок нетеплової світлової енергії, яка є ефективним активатором відновних процесів на клітинному рівні.

Результати від процедури Beauty Defect Repair

Ефект від многокомпонентного методу BDR порівняємо з казковим ефектом молодильного яблука, який забезпечений насиченістю шкіри інноваційними біокомпонентами. Вже з 2 сеанси пацієнти відзначають:

  • глибоке зволоження шкіри;
  • усунення перших ознак зморшок, “гусячих лапок” і мімічних зморшок;
  • значне підвищення тонусу і ефект підтягнутості шкіри;
  • корекцію овалу обличчя і загальної структури;
  • звуження пор і усунення нерівностей;
  • розгладження шрамів і рубців.

 

Апаратний метод BDR (Beauty Defect Repair)

Апаратний метод BDR Anti-Age 2700 грн
Апаратний метод BDR Clean Freach (для жирного типу шкіри) 2700 грн
Апаратний метод BDR Freach and Glow (процедура з вітаміном С) 2000 грн
Апаратний метод BDR for Men (процедура для чоловіків) 2700 грн
Лікування акне системою BDR 550 грн
Лімфодренажний догляд системою BDR 675 грн
Комплексна мікротокова терапія системою BDR 870 грн
Процедура мікрошліфування шкіри обличчя від BDR 650 грн
Процедура глибокого очищення шкіри від BDR 890 грн
Процедура неоколагенезу від BDR 650 грн
Процедура неоколагенезу + лімфодренажу від BDR 750 грн

наші Сертифікати