Мікрострумовий ліфтинг

Мікрострумовий ліфтинг

Мікроструми (мікрострумова терапія) – одне з останніх відкриттів косметології. Вони дозволяють м”яко і дуже ефективно впливати на функціональну активність клітин шкіри, м”язів, лімфатичних та кровоносних судин.

Це сприяє виведенню застійної рідини, поліпшенню живлення шкіри, формуванню красивого овалу обличчя. Темні кола під очима, “мішки” – прямі покази до мікрострумової терапії.

Мікрострумова терапія безболісна, знімає біль, набряки, запалення, допомагає загоєнню ран, рекомендується при гострих та хронічних болях, до і після хірургічних операцій, для поліпшення тонусу шкіри, при загоєнні ран, рубцях, акне (вугрі), целюліті, артриті, лікуванні волосся і багатьох інших захворюваннях, причому не тільки в апаратній косметології, а й в інших галузях медицини.

Але головне застосування мікрострумів в апаратній косметології – це ліфтинг (підтяжка). Мікроструми (мікрострумова терапія) стимулюють два процеси, що визначають здоров”я і молодість нашої шкіри – клітинний метаболізм і мікроциркуляцію крові, а мікротокова стимуляція додатково відновлює тонус м”язів обличчя. Завдяки цим трьом факторам і досягається ефект ліфтингу, (підтяжки обличчя).

Мікротокова стимуляція одночасно впливають на шкіру, м”язи, лімфатичні і кровоносні судини, забезпечує зволоження глибоких шарів шкіри, поліпшення кровообігу, виведення токсинів і стимулює відновлення нормальної фізіологічної активності клітин.

Саме тому мікроструми (мікрострумова терапія) дають стабільні результати, а традиційний ліфтинг – лише короткочасні. При цьому самі процедури надають приємну розслаблюючу дію і абсолютно безпечні. Вже перші процедури помітно покращують стан шкіри.

наші Сертифікати