Мигдальний пілінг обличчя

Найсучасніший вид пілінгу – мигдальний пілінг на основі мигдальної кислоти. Він відлущує омертвілі клітини шкіри обличчя, видаляючи їх і відкриваючи новий шар шкіри. Який має більш рівний колір і текстуру бо не піддається зовнішньому впливу. Це звичайна салонна процедура і вона дозволяє очистити шкіру перед подальшими процедурами не викликаючи травматичних відчуттів і проявів.

Головні переваги мигдального пілінгу:
• У порівнянні, наприклад, з гліколевою кислотою, мигдальна є більш м”якою і має меншу агресивність. Це дозволяє використовувати мигдальний пілінг навіть тим, у кого дуже тонка і чутлива шкіра (виключена ймовірність опіку, роздратування або гіперпігментації).
• Завдяки високій молекулярній вазі мигдальної кислоти, розсмоктується вона значно повільніше інших кислот, що надає м”який вплив на дерму.
• постпілінговий період практично відсутній, і це дозволяє пацієнтам практично відразу повернутися до повсякденних справах. У той час як інші види пілінгів викликають лущення і почервоніння, яке проходить тільки через кілька днів.
• Мигдальним пілінгом можна користуватися цілий рік, навіть у літній період, коли сонце особливо активне. Звичайно, рекомендується використовувати креми з захисним фактором. Але інші види пілінгів взагалі не роблять у весняно-літній період.
• Мигдальний пілінг має бактерицидну властивість, саме у зв”язку з цим найбільш ефективний для лікування акне.

Покази до проведення процедури мигдального пілінгу:

Мигдальний пілінг показаний для делікатного очищення пор, розгладження зморшок, усунення пігментації, веснянок, мелазми. Завдяки кератолітичним властивостям активізується процес вироблення колагену і еластину, а також поліпшується мікроциркуляція крові. Колір шкіри після сеансу стає значно свіжіше.

Курс процедур складається з 2-6 процедур періодичністю в 7-10 днів. Процедура досить комфортна і практично не викликає неприємних відчуттів. Після сеансу мигдалевого пілінгу рекомендується використовувати заспокійливий крем. Не можна піддавати шкіру прямим ультрафіолетовим променям.

Протипоказання:

– непереносимість компонентів препарату;

– Вірус герпесу в гострому періоді;

– Запалення в зоні обробки;

– Вагітність і період лактації.

наші Сертифікати