ТРІОКСІГЕНАЦІЯ Oxygenating TRIO

PCA Skin – це лінія космецевтики для коригуючого догляду за проблемною шкірою від лабораторії PCA skin (США). Препарати даної марки, створені на основі інноваційних технологій, забезпечують різні рівні терапевтичного впливу на шкіру – від агресивного до м”якого, сприяють відновленню нормального функціонування клітин, надають стимулюючий, зміцнюючий і ліфтинговий ефект.

PCA SKIN® – ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ ЗАСОБІВ КОМПЛЕКСНОЇ ДЕРМАТОЕСТЕТИЧНОЇ ТЕРАПІЇ.

Цей догляд з антиоксидантами допомагає запобігати та коригувати перші ознаки старіння шкіри. Процедура стимулює процес оксигенації клітин, покращує циркуляцію крові, надає ревіталізуючу дію, завдяки здатності насичувати шкіру киснем, в результаті чого шкіра набуває здорового вигляду.

У чому суть процедури?

Процедура Oxygenating Trio® складається з трьох послідовних кроків, які радикально перебудовують шкіру.

1.Актівація – активує мікроциркуляцію та обмінні процеси в клітинах шкіри. Спеціальні інгредієнти на цьому етапі усувають втомлений і тьмяний вигляд шкіри.

2.Детоксікація – екстракт грибка сприятливо впливає на шкіру, видаляючи токсини; інші компоненти відновлюють гіроліпідний та водний баланс шкіри.

3.Оксігенація – доставляє кисень в пори і клітинам шкіри; зволожує і заспокоює шкіру, вирівнює тон шкіри.

Залежно від типу і стану шкіри, фахівець може додати лікувальні компоненти для корекції преблем шкіри, якщо в цьому є необхідність.

Процедура не має протипоказів та рекомендується навіть вагітним і під час годування груддю.

наші Сертифікати