Процедура T-Shock 31 від CENTRO MESSEGUE

Вечірнє чорне плаття стало занадто маленьким? Є шанс все виправити! Новинка від торгової марки CENTRO MESSEGUE дражнить привабливою пропозицією. «Створіть тіло своєї мрії!» – Це послання ми готові почути. І втілити! За допомогою ексклюзивної процедури T-Shock 31.

Нехай вас не насторожує те, що творці назвали свій б”юті-винахід лікувальною процедурою. Вона дійсно надає терапевтичну дію, адже в основі процедури T-Shock 31 – комплексна дія 31 лікарської рослини, які підібрані науковим методом фахівцями CENTRO MESSEGUE. Кора дерева мімози, корінь реп”яха, китайська камелія, кінський каштан, спірея, хвощ польовий, виноград, хміль, ананас, центелла азіатська, деревій, чорниця, волошка, морква, женьшень, шавлія – ??ось далеко не повний список рослинних інгредієнтів, що входять до складу для обгортання. Сили природи готові поборотися за стрункість нашої фігури і легкість тіла. Завдяки унікальній рецептурі і збалансованому інгредіентному складу отримуємо комплексну дію.

Дренуючо-детоксикаційний вплив

Дренуючо-детоксикаційний вплив рослинних компонентів сприяє нейтралізації токсинів і їх виведенню з організму через пори шкіри. Це дозволяє уникнути навантаження на нирки, які зазвичай гостро реагують на надлишок рідини в організмі і беруть на себе весю працю за її виведення.

Ліполітичну дію

Активні інгредієнти, що входять до складу рослин, активують вироблення ліпази – ферментів, що сприяють розщепленню жирових клітин. Ось звідки ефект миттєвого схуднення – буквально після першого сеансу.

Термогенну дію

Термогенну дію відомо ще як потогінну дію, викликане здатністю деяких рослин збільшувати локальне нагрівання тіла. Принцип внутрішнього нагріву отримуємо такий же, як при використанні радіочастот. Неаппаратна методика діє так само потужно, як і новітній апаратний метод, не надаючи при цьому ні найменшого негативного впливу на організм.

Ті, хто вже випробував на собі T-Shock 31, стверджують: ця процедура з бандажним обгортанням дозволяє буквально «худнути на очах». Підтверджують даний факт і косметологи. Компоненти рослин, об”єднані за унікальною рецептурою, складають основу гелю і солі, які використовуються під час сеансу. Отримуємо такий ефект: видиме зменшення об”ємів, поліпшення еластичності і тонусу шкіри, сечогінний, антицелюлітний, тонізуючий і термогенну дію, зазначається нормалізація водно-сольового обміну в клітинах, активізується діяльність лімфатичної системи і регенерація тканин, сповільнюються процеси старіння шкіри і організму в цілому.

Починається процедура T-Shock 31 з того, що проводяться заміри тіла. Потім на все тіло масажними рухами наноситься гель T-Shock. Він має виражену дренажну дію. Завдяки унікальній комбінації рослинних екстрактів, гель впливає на різні шари шкіри, філігранно виконуючи покладену на нього місію. Далі проводиться обгортання бандажем, просякнутим особливим сольовим розчином. Поверх бандажа на тіло надягається спеціальний поліетиленовий прозорий комбінезон, який витримується на тілі 40-60 хвилин.

Обгортання сольовим розчином покращує обмін речовин. Підвищується тонус шкіри, з організму виводяться токсини і зайва рідина, нормалізується водно-сольовий обмін. Шкіра стає більш пружною, щільною і еластичною. У заключному етапі комбінезон і бандаж знімаються, рушниками усуваються залишки. Тепер час повторного виміру. Повірте, результати будуть приголомшливі зі знаком «мінус»! Погодьтеся, непогано!

Процедуру T-Shock 31 від CENTRO MESSEGUE можна застосовувати як курсом, так і разово, наприклад, коли в тілі скупчилася зайва рідина, яка заважає добре себе почувати, порушує пропорції фігури. Це часто можна спостерігати після тривалого перельоту або в особливі дні місячного циклу. Підтримати та посилити ефект від процедури допоможе домашній догляд. Залежно від потреб організму, домашній догляд може включати в себе термоемульсію, антицелюлітний комплекс, адипоцит крем і антицелюлітний крем, зміцнюючий крем.

Формула краси від Коко Шанель говорить: «Головне – не сукня, а пружне тіло і стрункий силует!» Нова процедура від CENTRO MESSEGUE дотримується цієї ж філософії.

наші Сертифікати