Революційний метод корекції фігури ENDOSPHRES THERAPY

Революційний метод корекції фігури ENDOSPHRES THERAPY

Це інноваційна технологія позбавлення від целюліту, лімфатичного і венозного застою, яка по ряду показників перевершує традиційні методи апаратного впливу. На відміну від вакуумно-роликового масажу замість вакууму застосовується компресія (тиск), а замість розтягування – ротаційна мікровібрація. На тканини з жировими відкладеннями ротація і компресія діють як «пульсуючі стиснення», що призводить до руйнування жирових часточок і розщепленню жирових клітин. Мікровібрація і компресія дозволяє пропрацювати ті підшкірно-жирові шари, які дуже складно опрацювати при ручному масажі і прибрати при тренуваннях.

Основа апарату представляє собою насадку, всередині якої розміщені у вигляді бджолиних сот обертові ролики, швидкість обертання яких регулюється виходячи з переваг або індивідуальних особливостей клієнта. Процедура проводиться по спеціальному костюму, що забезпечує від механічних пошкоджень.

Це абсолютно безболісна методика, навіть люди з підвищеною чутливістю шкіри будуть приємно здивовані протіканням процесу. Сеанс триває зазвичай до 75 хвилин, рекомендується проводити 3-4 рази в тиждень.

Ефект, отриманий після проходження повного курсу, довгостроковий, результати зберігаються від півроку і довше. Для підтримки постійного результату рекомендується повторювати процедуру хоча б раз на місяць після проходження повного курсу.

Якщо у вас проблеми із зайвою вагою, ви витратили купу грошей на походи в спортзал і перепробували масу дієт в інтернеті, які ні до чого привели, крім постійного відчуття голоду і дискомфорту, ми чекаємо вас на сеансі в нашому центрі.

Буквально після перших процедур ви забудете про  болі в м”язах, явні дефекти шкіри на зразок целюліту або розтяжок перестануть бути для вас проблемою і, головне, боязнь пляжного сезону зміниться на непереборне бажання продемонструвати всім свою фігуру. Процедура не вимагає ніякої спеціальної підготовки, не зобов”язує до дотримання дієт. Все, що від вас вимагається, так це попередньо проконсультуватися з фахівцем.

наші Сертифікати