Ручний масаж

Ручний масаж

Ніщо так не знімає накопичену втому, як масаж. Зробіть приємно собі і своєму тілу.

Активний спосіб життя не дозволяє Вам розслабитися?

Ви постійно перебуваєте в напрузі і відчуваєте втому в тілі?

Ваші м”язи набрякають від сидячої роботи або Ваші ноги втомлюються від сильного навантаження?

Сеанс ручного масажу в Центрі здоров”я “Стрекоза” одночасно приносить розслаблення і тонізує, як ніби ви взяли паузу, для відновлення гармонії, життєвих сил і гарного самопочуття, щоб знову повернутися в суєтний світ.

Пропонуємо Вам:

Загальний – це масаж всього тіла. Є прекрасним профілактичним засібом оздоровлення організму. Покращує кровообіг, стимулює ендокринну і нервову систему.

Масаж спиниПовний курс професійного масажу спини дозволить зміцнити м”язевий корсет, тим самим вбереже від міозиту. Під час масажу спини практично повністю відновлюються пошкоджені тканини. При цьому знімається набряклість і посилюється циркуляція крові.

Масаж шийно-комірцевої зони. Масаж шийно-комірцевої зони-це дієвий метод , що дозволяє розігнати застійні явища, усуває обмеження хребта, набряклість, порушення в роботі сполучних тканин, а також попереджає відкладення солей, сприяє нормалізації артеріального тиску, надає відчуття легкості.

Масаж ніг. Рекомендується для зняття фізичної напруги, при порушенні циркуляції крові у венах, при стресовому і депресивному стані.

Класичний ручний масаж

Ручний класичний масаж загальний (60хв) 380 грн.
Масаж спини (30 хв) 200 грн.
Масаж ніг 200 грн.

наші Сертифікати