Вакуумно-роликовий масаж (LPG)

Вакуумно-роликовий масаж (LPG)

Досить часто від своїх пацієнтів ми чуємо питання: «Що таке LPG-масаж?», «Як розшифровується LPG?». Все досить просто, LPG це ініціали засновника компанії «LPG-SYSTEMS» – Луї Поля Гіті, заснованої в 1986р. у Франції. Одночасно була створена технологія – ендермологія, в основі якої лежить багатовимірний і багаторівневий вплив на шкіру і підшкірно-жирову клітковину.

Суть даної методики  LPG масажу, який також називають вакуумно-роликовим і антицелюлітний масажемполягає в механічному розминанні шкірної складки, захоплюваної моторизованими роллерами і утримуваної за рахунок вакуумної аспірації. Рівень захоплення і сила аспірації на апаратах останнього покоління (а саме такий представлений в нашій клініці) регулюються під час процедури, індивідуально для кожного клієнта, залежно від тургору шкіри і товщини шкірної складки.

Сила механічного впливу роликів і вакуумної аспірації під час сеансу антицелюлітного масажу – LPG в багато разів перевершують інтенсивність ручного масажу, завдяки чому набагато ефективніше відбувається стимуляція мікроциркуляції і посилення лимфодренажного ефекту. Як наслідок – прискорюється виведення продуктів розпаду.

 Показання для LPG масажу:

  • Локальні жирові відкладення;
  • Боротьба з целюлітом;
  • Корекція фігури;
  • В”ялість шкіри, зниження її тургору;
  • Зміна контурів тіла після пологів;
  • Комплексне лікування ожиріння.

Тривалість сеансу LPG-масажу становить від 30 до 55 хвилин. Курс аніцеллюлітного масажу, як правило, складається з 5-10 сеансів. Для підвищення інтенсивності проведених процедур не рекомендується приймати їжу 2год. до і 2 години після сеансів, а також необхідно підвищити питний режим у дні масажу до 1,5 – 2 літрів на добу. Видимі позитивні результати з”являються вже на 3 – 4-ту процедуру.
Як результат в кінці курсу LPG Ви отримаєте струнку, підтягнуту фігуру, зникнення або зменшення в об”ємах локальних жирових відкладень і целюліту (залежно від ступеня повноти на початку курсу), зниження маси тіла, підвищення пружності та еластичності шкіри, а також великий заряд позитивної енергії і гарний настрій!

наші Сертифікати