Ботулінотерапія Ксеомін (Xeomin)

Ксеомін – найсучасніший препарат ботулінотерапіі.

Ботулінотерапія добре відома по таких препаратах як Ботокс і Діспорт. Ксеомін (розробка і виробництво компанії Мерц, Німеччина) відрізняється від них більш високим ступенем очищення. По суті це чистий ботулотоксин типу А. І це дає ряд переваг, тому багато зірок кіно і шоу-безнес сьогодні роблять свій вибір на користь Ксеоміну.

Як працює препарат?

Ксеомін вводиться у вигляді ін”єкцій в мімічні м”язи. Він блокує нервові сигнали, які надходять до м”язів і викликають їх скорочення. В результаті мімічні м”язи перестають скорочуватися і провокувати утворення зморшок.

Чи стає при цьому обличчя малорухливим? Виявляється, ні! При використанні Ксеоміну розслабляються тільки ті м”язи, які викликають утворення мімічних зморшок. Прилеглі м”язи не будуть зачіпатися. Саме ці м”язи забезпечують живу міміку обличчя, і в разі використання Ксеоміну вони а нітрохи не страждають.

Завдяки цьому обличчя зберігає своє природне вираження, міміку, рухливість, можливість виражати емоції. Саме цим пояснюється вибір на користь Ксеоміну тих, хто хотів би виглядати молодше, позбутися від мімічних зморшок, підтягнути обличчя і при цьому зберегти в повній мірі його рухливість.

Позбутися від мімічних зморшок і зберегти при цьому природну міміку? Це можливо. Ксеомін – це те що вам потрібно!

Ксеомін не є омолоджуючий засобом. Він не активізує вироблення колагену і не створює підтримуючого каркасу. Це роблять інші процедури в Центрі здоров”я Стрекоза. Він просто дає обличчю відпочити.

Препарат розслаблює мімічні м”язи навколо очей, в куточках рота, в нижній третині обличчя, на лобі. Завдяки цьому утворенню мімічних зморшок припиняється. Більш того, існуючі зморшки розгладжуються. Обличчя відновлюється.

Зовні цей процес виглядає як омолодження. Але по суті це просто відпочинок для обличчя. Ефект розгладження зморшок досягається ідеальним м”язовим розслабленням.

Показання до застосування:

Ксеомін добре усуває весь комплекс мімічних зморшок, включаючи:

  • вертикальні і горизонтальні зморшки на лобі;
  • «гусячі лапки» та інші дрібні зморшки навколо очей;
  • поверхневі зморшки в зоні брів і між бровами (на переніссі);
  • дрібні зморшки навколо губ, в куточках рота і по краях носа;
  • поверхневі зморшки шиї;
  • дрібні зморшки в зоні декольте, включаючи вертикальні пучки зморщок.

Ефект від ін”єкцій Ксеоміну

Після ін”єкцій ви перестанете хмуритися, морщити лоб, створювати зморшки на переніссі і навколо рота. В іншому ваша міміка збереже свою звичайну жвавість, а риси обличчя анітрохи не зміняться.

Овал обличчя після ін”єкцій препарату стає більш чітким, вилиці стають вище.

Шкіра підтягується.

Дрібні, поверхневі зморшки розгладжуються.

Піднімаються куточки рота.

Зникає вираз втоми, скорботи, смутку, печалі і невдоволення.

Надбрів”я піднімають, очі стають більш виразними, а погляд – більш відкритим.

Ксеомін має серйозні переваги в порівнянні з іншими препаратами ботулотоксину А:

Високий ступінь очищення ботулотоксину виключає наявність білкових з”єднань. В інших препаратах міститься певна кількість білка. Саме цим пояснюється реакція з боку імунної системи у вигляді почервоніння, набряків в місцях ін”єкцій. Ці явища виникають відносно рідко, а застосування Ксеомін виключає їх повністю.

Висока концентрація ботулоксину в препараті Ксеомін дозволяє використовувати менші дозування.

Ксеомін дає можливість впливати на м”язи вибірково. Завдяки цьому блокуються тільки ті мімічні м”язи, які створюють зморшки. Ті м”язи, які визначають індивідуальні риси вашого обличчя, його виразність і жвавість, анітрохи не зміняться.

Висока чистота препарату Ксеомін гарантує його виняткову гипоалергенність.

ЗВЕРТАЮЧИСЬ ДО НАС – ви потрапляєте ДО КРАЩИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!

наші Сертифікати