Мезоксантин F199. Біорепарація

Біорепарація – новітня методика омолодження, заснована на застосуванні сучасних препаратів, що дозволяють активувати регенераційні процеси і повернути шкірі молодість і свіжість. У центрі здоров”я «Strekoza» процедура виконується з досягненням максимального ефекту за рахунок застосування такого препарату, як Мезоксантін F199.

Що таке Мезоксантін F199?

Мезоксантін F199 підсилює обмін речовин і стимулює роботу центрів, відповідальних за омолодження. Випускається препарат компанією ABG Lab. Вся продукція цього виробника має високу якість і допомагає ефективно боротися з віковими змінами.

На відміну від іншого препарату цього виробника, Мезоксантін F199 може застосовуватися у пацієнтів старше 25 років, тобто в боротьбі з першими ознаками вікових змін.

Біорепарація з Мезоксантіном F199 показана в наступних випадках:

Ознаки старіння у вигляді зниження тонусу, втрати еластичності, формування зморшок.

Зміна овалу обличчя.

Нестача живлення і вологи.

Пігментація шкіри.

В якості підготовки до пластичних операцій, а також в періоді реабілітації.

Для досягнення стійкого результату рекомендується виконати 4-6 сеансів. Надалі ефект буде зберігатися протягом року. Що стосується віку, то Мезоксантін F199 підходить як молодим дівчатам, у яких процеси старіння ще тільки починаються, так і пацієнтам старше 45 років з вираженими змінами. Процедура безпечна і не викликає алергічної реакції. Єдиними обмеженнями є аутоімунні відхилення, шкірні патології в стадії загострення, вагітність і індивідуальна непереносимість.

Чекаємо Вас в центрі здоров”я Strekoza!

наші Сертифікати