Полінуклеотид Rejuran Healer

Rejuran Healer – це процедура, яка останнім часом набирає популярність. Ми як і раніше не можемо відмовитися від препаратів на основі гіалуронової кислоти, але тепер у нас з’явився ще один потужний інструмент для омолодження. У Південній Кореї дана процедура відома під назвою Baby Skin Injection, що дійсно відображає її фантастичний ефект.

Що таке лікування Rejuran Healer?

Rejuran Healer – це препарат з біологічних молекул, званих полінуклеотидами (ПН). Молекула ПН є біополімер, що складається з 13 або більше нуклеотидних мономерів, пов’язаних разом. Можливо, ви пам’ятаєте зі школи, що нуклеотиди є основними структурними одиницями, які утворюють ДНК!

Екстракт ДНК в Rejuran Healer отримують з лосося, а потім фрагментують в полінуклеотіди.

Показання для застосування препарату Rejuran:

  • темні кола під очима;
  • розширені пори;
  • пігментація;
  • дрібні зморшки;
  • шрами постакне;
  • розтяжки;
  • зниження еластичності (звертаємо увагу на останній пункт, де еластичність через тиждень після ін’єкції ПДРН порівнянна з препаратом гіалуронової кислоти, а через місяць перевершує її вдвічі!).

Як відбувається процедура Rejuran Healer?

Практично так само, як і процедура біоревіталізації з гіалуроновою кислотою. Крем для місцевого знеболювання наноситься на шкіру на 20-30 хвилин. Потім за допомогою тонкої голки діаметром 32 G проводяться ін’єкції папульной технікою. Процедура займає близько 40-45 хвилин. На відміну від препаратів гіалуронової кислоти папули зникають протягом дня і ніколи не відзначається набряклості. У препаратів на основі ПДРН є єдиний мінус в порівнянні з гіалуроновою кислотою – вони досить болючі.

Що ви можете очікувати від лікування? Скільки і як часто потрібно це робити?

Процеси регенерації, що відбуваються в шкірі, після ін’єкції, вимагають до 4 тижнів. Для отримання стійкого і довгострокового ефекту лікування найкраще проводити 3 рази, з інтервалом 4 тижні. Після цього, такі курси можна повторювати через кожні 6-9 місяців.

Побічні ефекти

Можливі невеликі синці в місцях ін’єкцій. Папули, як правило, проходять протягом дня.

наші Сертифікати