Консультація лікаря трихолога

Що робити, коли випадає волосся? Експерти радять починати використовувати трави, вітаміни, спеціальні шампуні і бальзами. Однак, якщо домашній догляд не допомагає і волосся продовжує випадати, – слід терміново звернутися до трихолога, який допоможе виявити справжню причину хвороби і запропонує почати лікування волосся за індивідуальним, спеціально розробленим курсом. Як правило, призначення лікування трихологом має стійкий позитивний ефект і дозволяє лікувати випадіння волосся, а також коригувати інші проблеми, пов’язані з волоссям.

Якщо ви не знаєте, що робити при випаданні волосся, – вам необхідна консультація трихолога  у Трускавці.  Професійний лікар-трихолог  веде прийом в центрі здоров’я «Стрекоза».

Шоп’як Оксана Миколаївна

Лікар-дерматовенеролог, трихолог. Член асоціації трихологів України. Член асоціації лікарів-дерматовенерологів та косметологів України. Сертифікований фахівець з ін’єкційних методик в естетичній медицині: мезотерапії, біоревіталізації, контурній пластиці.

Красиве, здорове волосся – мрія кожного, незалежно від віку та статі. До недавнього часу альтернативи самолікуванню волосся не було. Сам собі діагност, сам собі лікар. Як правило, таке “лікування” є безрезультатним або малоефективним, тому що якість волосся залежить від загального стану організму і є яскравим індикатором здоров’я в цілому. Це означає, що тільки професійний підхід до проблеми може її вирішити. За це взялась відносно нова наука –  трихологія.

Запис на консультацію за тел.: 0671747868

наші Сертифікати