5 рецептів догляду за руками в домашніх умовах

Ці поради підходять як жінкам, так і чоловікам. Вони дуже прості, зате ефективні, адже часто ми не звертаємо на такі дрібниці уваги. Якщо їх дотримуватися, ваші руки завжди будуть в дивовижному стані.

  1. Не варто мити руки в дуже гарячій воді – саме через перепад температури вони можуть почати кчервоніти та злущуватися. Крім того, завжди намагайтеся ретельно їх витирати. Зайва вологість може порушити водно-ліпідний баланс шкіри, на користь рукам це ніколи не йде.
  2. Вибираючи собі рукавички, намагайтеся зупиняти свій вибір тільки на натуральних матеріалах: в синтетичних –  шкірі властиво потіти і обезводнюватися – тобто до нічого хорошого це не призводить.
  3. Навіть якщо вам потрібно сполоснути всього пару тарілок – не лінуйтеся одягати резинові рукавички. Те ж саме стосується вологого прибирання по дому. Речовини, присутні в миючих засобах, руйнують епідерміс, що призводить до неприємного загрубіння шкіри.
  4. Привчіть себе регулярно використовувати зволожуючий крем. Це не великі турботи заради здоров”я і краси ваших рук.
  5. Намагайтеся вживати більше рідини і продуктів з вітамінами А, С, Е. Діючи як антиоксиданти, вони забезпечують захист ваших рук від появи пігментних плям. Здається це – дрібниця, але в результаті захист від однієї з найбільш частих проблем навіть найкрасивіших рук.

І, звичайно ж, регулярно консультуйтеся зі своїм майстром нігтьового сервісу і ваші руки будуть завжди в чудовому стані.

наші Сертифікати