Аерогрфія

Нейл – аерографія: мистецтво і техніка в одному флаконі.

Створення цікавих і вражаючих малюнків стало можливим завдяки безлічі інноваційних методик та інструментів, одним з них є аерографія.

Аерографія в нейл-арте – одне з найбільш яскравих і популярних на сьогоднішній день напрямків, за допомогою якого можливо втілювати в життя найсміливіші дизайнерські рішення. Це поєднання сучасних технологій і польоту фантазії, реалістичних зображень і гри кольорової палітри. Досвідчені і талановиті майстри професійно використовують дану методику при створенні унікальних нігтьових дизайнів.

Нейл – аерографія – це художній розпис, який проводиться за допомогою спеціального інструменту, з використанням плавних колірних переходів. Якщо художнику для досягнення ефекту плавного переходу тонів на полотні необхідні громіздкі трафарети, то майстрам центру здоров”я «Стрекоза» досить скористатися мініатюрним пневматичним розпилювачем, який дозволяє акуратно і рівномірно нанести високоякісне лакове покриття. Використання аерографа дозволяє робити кольори насиченими і яскравими, створювати ілюзію руху ліній і плавні переходи між ними. Зображення, які ви отримаєте, будуть виглядати реалістичними, немов фотографії.

Ніяка інша техніка не дає можливості здійснювати такі плавні переливи тонів. Крім естетичних переваг, даний метод хороший і з практичної точки зору. Покриття, виконані за допомогою аерографа, набагато більш довговічні, ніж нанесені лаком малюнки. Такий нейл-арт є надійним, модним і неймовірно жіночним методом виразити свою індивідуальність.

наші Сертифікати