Гелеве нарощування нігтів

Всі ми хочемо дивувати і підкорювати чоловіків, а значить, нам потрібен гарний манікюр. У сучасному місті (і вже тим більше, якщо це Трускавець), де ми кудись поспішаємо і біжимо в гонитві за успіхом, у нас, жінок, залишається все менше часу на себе кохану. Що ж робити? Ми пропонуємо вам вихід. Таке рішення обійдеться в розумних межах у фінансовому плані, але безцінне з точки зору естетики.

У нас ви можете замовити, повний спектр послуг по догляду за нігтями. Якщо ви хочете, щоб ваші нігтики виглядали привабливо довгий час, ми пропонуємо вам скористатися послугами наших майстрів і зробити нарощування нігтів гелем. Процедура відбувається на тіпсах і на формах, тобто підійде для нігтів будь-яких форм і розмірів. Розумні ціни, з якими ви можете ознайомитися в прайсі, не вдарять по кишені.

Для багатьох питання «скільки коштує?» другорядне, їх цікавить майстерність співробітників в салоні. І тут ми можемо гарантувати – ви будете здивовані професіоналізмом майстринь. Вони – справжні віртуози своєї справи. Так, їхні послуги коштують помірно, але в даному випадку – це не показник низької якості, а лише бажання зробити нарощування нігтів ще більш доступним для дорогих клієнток!

Скористайтеся нашими послугами та переконайтеся! Приходьте в центр здоров”я Стрекоза, і ви неодмінно залишитеся задоволені результатом.

наші Сертифікати