Манікюр

Руки завжди залишаються на виду і при цьому постійно піддаються факторам агресивного впливу (побутова хімія, мороз, вітер і т.д.). Тому турбота про їхню красу і здоров’я є найважливішою частиною догляду за собою для всіх сучасних жінок та чоловіків.

За зовнішнім виглядом рук можна здебільшого судити про вік людини, про її соціальний статус, про те, наскільки ретельно він чи вона за собою стежить.

Безумовно, без акуратного манікюру руки не можуть виглядати привабливо. Облуплений лак або недоглянуті нігті здатні зіпсувати будь-який найпродуманіший образ.

Центр здоров’я “Стрекоза” пропонує своїм клієнтам манікюр у Трускавці. Численні варіанти манікюру неодмінно задовільнять будь-які ваші вподобання і дозволяь рукам і нігтям виглядати бездоганно!

Кваліфіковані фахівці нашого центру виконують манікюр і для жінок, і для чоловіків. Дамам також пропонується цілий комплекс різних послуг зі створення унікального дизайну нігтів, який зможе підкреслити неповторний стиль кожної красуні.

Який ефект ви отримаєте після манікюру? Доглянуті нігті ідеальної форми, ніяких задирок кутикули або загрубілої шкіри навколо нігтя, гарний лак або дизайн нігтів на ваше бажання.

Записатися на манікюр Ви можете за тел.: 067 174 78 68  /  063 100 89 70 

наші Сертифікати