Педикюр

Педикюр – це гігієнічна процедура, яка є обов’язковою частиною догляду за своїми ногами. Ступні та нігті ніколи не зможуть виглядати акуратно і доглянуто, якщо не приділяти їм належної уваги.

Більш того, педикюр не тільки надає нашим ногам привабливості, але й дбає також про їхнє здоров’я.

Якісний професійний педикюр в Центрі здоров’я “Стрекоза” – це чудова профілактика утворення тріщин, розвитку грибкових захворювань, вростання нігтя.

Шукаєте, де зробити педикюр в Трускавці недорого, але якісно?

Центр здоров’я “Стрекоза” пропонує повний комплекс послуг для краси і здоров’я ніг:

– апаратний педикюр;

– гігієнічний педикюр.

Багато жінок і чоловіків роблять педикюр самостійно, але ми можемо назвати щонайменше 5 причин для проведення цієї процедури в салоні:

  1. Ви отримуєте більше часу для себе. Скільки часу вам потрібно, щоб привести ноги в порядок самостійно? У середньому, процедура займає від  40 хвилин до 1,5 години. Тільки подумайте, що в цей час ви можете просто відпочивати, слухати музику або аудіокнигу, розслаблятися, читати улюблені журнали і т.п.
  2. Завдяки професійній роботі майстрів усуваються такі болючі проблеми, як вростання нігтя. Саме після домашнього неправильного педикюру, клієнти звертаються в салон з цією проблемою найчастіше.
  3. В салоні фахівці після кожного клієнта проводять повну стерилізацію інструментів, суворо дотримуються правил асептики і антисептики. А приділяєте ви цьому належну увагу?
  4. Вдома вас може хтось відволікати і заважати, в результаті, поспіх обернеться неякісним педикюром.
  5. У салоні представлені широкі можливості для повноцінного догляду за ступнями та нігтями: крім видалення кутикули, ороговілої шкіри і надання потрібної форми нігтям, фахівці салону обробляють мозолі, роблять масаж, наносять різні покриття, проводять парафінотерапію для ніг і т.ін.

наші Сертифікати