Контурна пластика обличчя як альтернатива хірургії

Контурна пластика – це сучасний, малотравматичні метод, що дозволяє домогтися очевидного візуального ефекту. Але чим вона краще пластичної хірургії?

Контурна пластика обличчя поступово набуває все більшої популярності серед відвідувачок косметологічних клінік. І це зрозуміло – адже контурна пластика до певного віку є ефективною альтернативою хірургічним методам естетичної корекції вікових змін обличчя! Контурна пластика – це сучасний, малотравматичний метод, що дозволяє домогтися очевидного візуального ефекту.

Контурна пластика дозволяє розгладити зморшки, зробити контур обличчя підтягнутим і молодим, “підправити” форму носа, зробити губи більш пухкими і привабливими – майже все те ж саме, що і пластична хірургія. Так в чому ж різниця?

Візуальний ефект: порівняння результатів

По-перше, на користь контурної пластики свідчить факт візуального ефекту.

Результат від проведення процедур контурної пластики видно відразу ж. У буквальному сенсі слова – відразу після проведення процедури вже можна «виходити в світ». При цьому «сліди» від ін”єкцій практично не видно, хоча максимальна дія препаратів настає через один-два тижні.

При хірургічному втручанні термін реабілітації становить не менше місяця. За цей час повинні зростися тканини в місцях надрізів, піти гематоми; додатковий час йде і на процес розсмоктування рубців. І тільки лише по закінченню цього часу, необхідного на завершення цих процесів, можна побачити результат роботи пластичного хірурга.

Фінансовий і медичний аспект

Але найголовнішою перевагою методів контурної пластики – є його ціна. Контурна пластика з кожним днем ??стає все доступнішою – і вона в рази дешевше, ніж повноцінна хірургічна операція, в вартість якої входить не тільки робота хірурга, але і медикаменти, шовний матеріал, препарати для анестезії та повторні огляди. Не варто забувати і про те, що після процедури контурної пластики ви відразу йдете додому, а після операції повинні провести від 2 до 7 днів на лікарняному ліжку. Та й на роботу після хірургічного втручання відразу не вийдеш, що неминуче позначиться на заробітній платі.

За допомогою контурної пластики можна:

усунути зморшки на лобі, міжбрівні дуги;

прибрати пероральні зморшки, опущені куточки рота, зморшки, так звані “гусячими лапками”;

усунути нерівності шкіри, складки, рубці;

змінити форму носа, збільшити губи, зробити корекцію форми скул, підборіддя.

І все це можна зробити абсолютно безболісно і всього за 40-60 хвилин. За обідню перерву цілком можна встигнути омолодиться!

Проведення процедури контурної пластики багатьма фахівцями з омолодження визнано гідною альтернативою пластичної хірургії.