Випадає волосся?! Що робити?

Косметичні і лікарські засобів не завжди здатні зупинити випадіння волосся. Якщо домашній догляд не приносить результат, слід звертатися до трихолога. Спеціаліст зробить трихограму, за результатами якої призначить відповідне лікування.

МЕЗОТЕРАПІЯ ПРОТИ ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ

Як правило, вона включає в себе підшкірні ін”єкції лікувальних «коктейлів», склад яких підбирається індивідуально. Курс процедур недешевий, тому багато, хто зіткнулися з облисінням, цікавляться: чи реально мезотерапія допомагає від випадання волосся? Давайте розглянемо це питання всебічно.

Принцип дії мезотерапії

До їх складу входять різні мікроелементи, вітаміни і амінокислоти. Біоактивні речовини вводять під шкіру на глибину від 1,5 до 4 мм, через кожні 1-1,5 см. Процедура проводиться курсом. Поступово мезококтейль покращують мікроциркуляцію крові і оздоровлюють шкіру голови, яка отримує додаткове харчування і активізацію обмінних процесів. Регенеруючи, клітини «пробуджують» волосяні цибулини і запускають ріст волосся, попутно усуваючи інші недосконалості: лупа, свербіж, стригучий лишай і т. д.

В яких випадках мезотерапія ефективна?

При гормональному дисбалансі в організмі, при уповільненному рості волосся, при погіршенні їх стану, викликаному вагітністю або пологами, при посічених кінчиках, при захворюваннях шкіри голови.

Який результат буде досягнутий?

Ви зупините випадіння волосся, поліпшите їх структуру, повернете втрачений блиск і об”єм. Після курсу процедур фолікули наповняться життєвою силою, а запальний процес шкіри голови пройде без сліду. І ви знову будете пишатися зачіскою!

Єдина умова повернення краси волосся

Щоб повернути локонам об”єм, силу і здоровий блиск, необхідно пройти курс, що складається з 10-15 сеансів з інтервалом в 1 тиждень.

Висновок

Відповідаючи на питання, чи допомагає мезотерапія від випадіння волосся, трихолог Центру здоров”я Strekoza впевнено говорить так. Ми маємо багатий особистий досвід лікування облисіння за допомогою вітамінних «коктейлів». Записуйтеся на діагностику і дозвольте нашим фахівцям допомогти Вам!