Міфи про лазерну епіляцію

МІФ №1 лазерну епіляцію НЕ РОБЛЯТЬ ВЛІТКУ?

Це всього лише міф. З огляду на той факт, що лазерну епіляцію роблять у всьому світі, навіть в країнах, де сонце світить 365 днів у році, здогадуєтеся, що ця історія не відповідає дійсності.

Якщо ви дотримуєтеся рекомендації і захищаєте сонцезахисним кремом оброблені ділянки і утримуєтеся від прямих сонячних ванн, влітку заборони на лазерну епіляцію немає.

МІФ №2 ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ДУЖЕ БОЛЮЧА ПРОЦЕДУРА ?!

Цей міф родом з тих часів, коли процедура була дійсно досить болючою. Історія про болючу процедуру поширювалася з вуст в уста, тому на сьогоднішній день ми маємо даний міф. Технології ж розвивалися протягом багатьох років, сучасні лазери мають дуже хороші системи охолодження, які зводять біль до мінімуму. Хороша система охолодження не тільки спрямована на зменшення болю, але захищає шкіру.

МІФ №3 У МЕНЕ ТАКЕ ЖОРСТКЕ І ТЕМНЕ ВОЛОССЯ, НЕ ЗНАЮ, ЧИ ПОДІЄ ЦЕЙ СПОСІБ ДЛЯ МЕНЕ?

Сьогодні цей міф почнеться потихеньку щезає. Люди все більше і більше дізнаються про лазерну епіляцію. Але лазер діє прицільно, реагуючи лише на пігмент волоса, тому чим темніше товще волосся, тим краще лазер його «візьме».

МІФ №4 ЗА ДОПОМОГОЮ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ ПОЗБАВЛЮСЯ ВІД ВОЛОССЯ НАЗАВЖДИ.

Лазерна епіляція впливає на волосяні фолікули і, таким чином, уповільнює ріст волосся протягом довгого часу. У деяких випадках це може бути назавжди, але ми повинні пам”ятати, що лазерна епіляція – це, одна, технік видалення волосся, яка вимагає повторної процедури через певний період.

Але, до речі, він має самий постійний і довготривалий ефект від інших існуючих методів. Крім того, якщо ви страждаєте від врослого волосся або гоління яке подразнює шкіру, це єдиний можливий метод для вас.