Ензимний догляд від PCA SKIN – красива шкіра без лущення та реабілітації

Миттєва краса

Компанія PCASKIN (США) розробила новий професійний догляд EnzymaticTreatment – ідеальна процедура, коли під час обідньої перерви є час на себе і немає часу на реабілітацію. Моментальний результат освітлення тону і сяйва шкіри відразу після процедури! Для тих, хто хоче більше виражений результат тут і зараз, без лущення і реабілітації.

Результати тут і зараз

Це приємна процедура, яка не заподіє дискомфорт шкірі, не викличе подразнення. Ензимний догляд не вимагає спеціальної підготовки і займе всього лише 15-20 хвилин. Після процедури немає реабілітаційного періоду, тому пацієнт не випадає з соціальної активності і може тут же повернутися до своїх повсякденних занять.

Результати помітні відразу ж після процедури. Вже після першої процедури зменшуються видимі мімічні морщини і заломи, тон шкіри вирівнюється, стає світліше з помітним здоровим блиском. Можна повторювати процедури для досягнення великих результатів.

Ретельно підібраний склад

Enzymatic Treatment – це унікальний і універсальний догляд для всіх пацієнтів, який поєднує в собі м”які, але потужні ексфоліанти з ферментами, AHA кислотами і антиоксидантами.

Ферменти папайї, винна кислота і лактобіонова  кислота значно покращують текстуру шкіри, підсилюють ексфоліацію і роблять шкіру м”якше.

Екстракт стовбурових клітин винограду, олія виноградних кісточок і екстракт виноградних кісточок (ресвератрол) працюють в синергії, мають потужну антивікову  і антиоксидантну дію.

Залежно від стану шкіри пацієнта, в процедуру може бути доданий активний інгредієнт – відбілюючі, антивікові, антиоксидантні та вітамінні сироватки PCA SKIN.

Чи потрібен спеціальний догляд після процедури?

Ензимний догляд від PCA SKIN – це процедура без відновного періоду. Вам достатньо наносити зволожуючий крем, згідно типу вашої шкіри і сонцезахисний крем перед виходом на сонце.

Чи можна поєднувати з іншими процедурами?

Так, Enzymatic Treatment може поєднуватися з ін”єкційними процедурами, як підготовка до лазерних процедур, при лікуванні акне і антивікових процедурах.