Белотеро Софт

У наявному розмаїтті препаратів для контурної пластики неважко і заплутатися. А чи потрібно в них розбиратися? Однозначно! Адже рано чи пізно всі ми замислюємося про «ін”єкції краси», і добре б розуміти, що ж саме запропонує нам лікар-косметолог на прийомі.

Белотеро (Belotero) – це монофазний філлер нового покоління, який випускається відомою німецькою корпорацією «Merz Pharma»

Белотеро Софт – філлер з відносно низьким вмістом гіалуронату натрію (20 мг / мл), який застосовують для корекції неглибоких шкірних складок, заповнення зморшок в області очей («гусячі лапки») і верхньої губи, зволоження шкіри і корекції контуру губ.

Цей препарат також використовується під час процедури біоармування обличчя. Belotero Soft відноситься до монофазних гелевих філерів останнього покоління. Він відрізняється від інших препаратів досить щільну структуру і безпекою при використанні в косметології.

Показання:

– складки і зморшки на лобі;

– міжбрівні складки;

– носослізний борозни;

– дрібні зморшки в області губ;

– зниження тургору шкірних покривів;

– зміна форми та об”єму губ;

– суха, тьмяна і зневоднена шкіра.

Результат:

– усунення зморшок;

– повні і сексуальні губи;

– вирівнювання носо-сльозних борозен;

– високі вилиці;

– свіжий і сяючий вигляд шкіри;

– більш чіткий овал обличчя.

Контурна пластика філером Белотеро Софт – процедура безпечна з мінімальною кількістю ускладнень. У деяких випадках можлива поява легкого набряку і гематом.

Ефект від процедури введення шкірного наповнювача Белотеро Софт видно відразу. Він триває в середньому 10-12 місяців.