TOP 5 трендів весняного манікюру 2017

Зима була і нарешті – закінчилася! А разом з нею хандра, сірі та чорні кольори в гардеробі, а також наша трепетна любов до відтінків нюд (врахуй, що остаточно розлучатися з ними поки не варто).

Цієї вести стилісти та візажисти всього світу пропонють не ховатися за спокійними кольорами і формами, починаючи з головних акцентів в образі і закінчуючи найменшими деталями. Ми приготували для тебе п”ять самих класних трендів в манікюрі цієї весни.

1.БІЛИЙ КОЛІР

Звістка про любов до білого кольору нігтів вже прогриміла в усіх світових показах мод. Це і білий фон з вигадливими візерунками, і переважання в манікюрі кількох кольорів, і звичайно ж, монохром. Простий і зрозумілий, яскравий і стриманий, чистий і глибокий – без сумнівів white  is a new blac.

2. НЕЗВИЧАЙНИЙ ФРЕНЧ 

Складно боротися з класикою. Французький манікюр не здає своїх позицій, але набуває нових кольору та форми. У цьому сезоні можна сміливо гратися зі зміщеними лунками, трикутниками, віньєтками та візерунками на кінцях нігтів.

3. ГОТИЧНІ МОТИВИ

Ти не повіриш, але вмоду знову повертається готика. Так що бери на озброєння темні кольори і не бійся переборщити з брутальністю. Цієї веснистилісти дозволяють нам все.

4. НІГТІ ОМБРЕ

Куди ж без них. Тактика залишається колишньою – розтягуємо колір від насиченого до менш яскравого або навпаки. Можна використовувати непоєднуване або комбінувати матові відтінки з лаком в блискітках і тому подібними.

5. ПЕРЕВАЖНА БІЛЬШІСТЬ ВЕРХНЬОГО ШАРУ

Такий варіант можна називати “зворотним френчем” з єдинею різницею: цей прийом вимагає більш яскравого кольору і візуально звужує пальці. Нижній шар виступає тільки у лунки, верхній же розтягується по всій довжині нігтя.

Не так важливо яким із трендів ти вирішиш скористатися цієї весни, як те, як ти при цьому будеш себе почувати. Легко і не вимушено – ось як хотілося б нам! Весна ж вона повітряна, сонячна і щаслива. Створена для любові. В першу чергу до себе і своїх нігтів.