Осіння біоревіталізація з Центром здоров”я “Стрекоза”

Літо пройшло, почався «оксамитовий сезон» і осінь повністю вступила в свої права. Але після місяців літньої спеки ресурси нашої шкіри дуже часто бувають виснажені. Обличчя набуває тьмяний колір, стягнутість, з”являються пігментні плями і дрібні зморшки. Але завдяки сучасним досягненням косметології дана проблема досить швидко вирішується. Однією з найбільш корисних осінніх процедур виступає біоревіталізація шкіри, яка допомагає повернути шкірі її свіжість і здоров”я.

Біоревіталізація відноситься до ін”єкційних методик омолодження, і дає помітні результати вже після перших сеансів. До того ж, при професійному проведенні практично відсутні ризики і побічні ефекти. Ще одним плюсом виступає швидкий процес реабілітації, що зручно, враховуючи сьогоднішню зайнятість і брак часу.

Процедура біоревіталізації, буде корисна тим, хто після закінчення літа почав помічати на обличчі не красивий тьмяний колір, в”ялість, глибокі і дрібні зморшки, сухість, підвищена чутливість. Проходження курсу осінньої біоревіталізації допомагає зменшити і розгладити зморшки, забезпечує ліфтинг ефект, колір шкіри стає свіжим і рівним, з”являється відчуття комфорту. Проведення біоревіталізації буде корисним також і для рук, шиї, зони декольте. Тривалість курсу буде залежати від стану і особливостей шкір.

Не випробовуйте своє здоров”я і красу. У центрі здоров”я “Стрекоза” досвідчені лікарі-косметологи повернуть вашій шкірі молодий і красивий вигляд, допомагаючи зустріти осінь у всій красі.