Корекція вікових змін кистей рук

М”які, ніжні, доглянуті руки – мрія будь-якої жінки і, останнім часом, пацієнти все частіше і частіше звертаються в клініку чи салон з метою їх омолодження. Це не дивно, адже руки – візитна картка людини. Шкіра в області кистей дуже тонка, містить мало сальних залоз і, будучи, відкритою частиною тіла, схильна до агресивного впливу навколишнього середовища. Холод, вітер, сонце, побутова хімія, яка містить велику кількість поверхнево-активних речовин часто призводять до передчасного старіння шкіри рук. Все це руйнує водно-ліпідну мантію шкіри, приводячи до зневоднення і передчасного старіння. Часто шкіра рук створює дисонанс з красивим доглянутим обличчям. І навіть найвишуканіший манікюр не приховає справжній вік його господині. Вже у віці 30 -35 років жінки починають помічати перші ознаки старіння: сухість, погіршення кольору, поява зморшок і пігментних плям. А з настанням менопаузи можна спостерігати виражені ознаки атрофії шкіри і дефіциту підшкірно-жирової клітковини в області кистей рук, які виражаються в сухості шкіри, зниженні тонусу і еластичності, формуванні надлишків шкіри, виникненні дрібнозморшкуватості, сумну картину доповнюють розширені вени.

 Які ж методи корекції вікових змін шкіри рук рекомендують спеціалісти нашого центру?

Складаючи план корекції, лікар звертає увагу на стан шкіри – ступінь вираженості атрофічних процесів (зниження тургору, еластичності, кількість і глибина зморшок), ступінь дегідратації, колір і товщина шкіри (жовтуватий, сіруватий відтінок при вікових змінах), наявність вогнищ гіперпігментації і новоутворень, ступінь вираженості підшкірно-жирової клітковини в області кистей рук, вік пацієнта.

Різноманіття апаратних та ін”єкційних методик, представлених в Центрі здоров”я Strekoza дозволяють вирішити ці проблеми.

При появі перших ознак старіння можна обмежитися біоревіталізацією (препаратами гіалуронової кислоти) і мезотерапією. Гіалуронова кислота миттєво відновлює водний баланс шкіри, підвищує її тургор і еластичність. Ефект видно вже після першої процедури і з часом посилюється. Частота процедур залежить від стану шкіри і визначається індивідуально.

Вирівняти колір шкіри, поліпшити фактуру, підвищити тонус шкіри рук допоможуть процедури на апараті Exilis від BTL (переможець в номінації «Кращий апарат на основі використання енергії» AntiAging BeautyAward 2017 в Монако.)