Чи можна робити біоревіталізацію під час місячних

Чому біоревіталізацію під час місячних краще не проводити?

Під час «ЦИХ днів» стан жінки відрізняється від звичайного. Зміни виявляються в:

незначному підвищенні тиску, можливому збільшенні температури тіла, невеликому набряку, зниженні больового порогу, прискоренному пульсу, дратівливості, ослабленні імунітету, через що інфекції простіше потрапити в організм, нестабільності роботи сальних залоз, що провокує виникнення висипань на шкірних покривах.

Все це небажано при проведенні мікроін”єкцій, так як організм піддається додатковому стресу. Тому, відповідаючи на питання, чи можна робити біоревіталізацію під час місячних, фахівці центру здоров”я Strekoza кажуть не рекомендуємо. Тим більше що для уникнення невиправданих ризиків досить перенести омолоджуючу терапію максимум на тиждень.

Чим ви ризикуєте, погоджуючись на біоревіталізацію під час місячних?

Нехтуючи рекомендаціями експертів, можна отримати такі ускладнення:

Тривалий набряки. В результаті гормональних змін рідина в організмі затримується. Відповідно, біоактивні речовини, введенні за допомогою мікроін”єкцій, буде розподілятися по клітинам повільніше. А папули – розсмоктуватися довше.

Поява синців. Під час «ЦИХ днів» шкіра стає більш чутливою до зовнішнього впливу, а кров згортається повільніше. Все це збільшує прояв побічних ефектів після біоревіталізації.

Алергія. Гіалуронова кислота зазвичай НЕ викликає реакції. Однак при загальному пригніченні імунітету ймовірність відторгнення препарату підвищується.

Висновок. Рішення, чи можна робити біоревіталізацію під час місячних, ви приймаєте самі. Лікар може лише попередити про побічні ефекти процедури і дати рекомендації. І якщо клієнт захотів ризикнути, то відповідальність за наслідки він бере на себе. Хоча якщо б трохи почекати, ефект від відвідування клініки краси буде набагато більш помітним і приємним.

Ідеальний час для терапії

Професійне омолодження дасть максимальний результат, якщо виконувати його в другу половину циклу, тобто відразу після овуляції. В цей час ви будете відчувати менший фізичний і психологічний дискомфорт при проведенні процедури, відновлення після травмуванні тканин пройде швидше.

І, звичайно ж, успіх від мікроін”єкцій буде залежати від кваліфікації фахівця, до якого ви звернулися, а також грамотного догляду після проведення процедури.