Алкоголь після біоревіталізації

При всьому своєму позитивному ефекті на шкіру біоревіталізація – це все-таки стрес, після якого хочеться розслабитися, дозволивши собі краплю алкоголю. Однак багато косметологів стверджують, що вживання спиртних напоїв руйнує дію процедури, а значить, час і гроші на професійне омолодження будуть викинуті на вітер. Такої точки зору дотримуються і лікарі нашого центру. Тому що ми можемо це довести.

Три причини не пити алкоголь після біоревіталізації.

Будь-який спиртний напій, навіть легке вино, прискорює процес виведення рідини з організму. Те ж саме стосується і гіалуронової кислоти – основного компонента препарату для мікроін”єкцій. А значить, ефект від процедури стане значно меншим, ніж міг би бути, так як шкіра знову буде зневоднюється, тобто повернеться до свого початкового стану.

Гіалуронова кислота не тільки зволожує тканини, а й розширює судини. Таку ж дію має на капіляри і алкоголь. А значить, після вживання спиртних напоїв вони ще більше збільшаться в діаметрі, що може привести до непередбачуваних наслідків.

Після мікроін”єкцій завжди з”являються невеликі набряки, викликані підшкірним введенням препарату. Як правило, на наступний день після процедури вони проходять, однак якщо ви вирішите відсвяткувати відвідування косметолога, тривалість змін тканин обличчя збільшиться. Набряк «затримається», при цьому він може поширитися на все тіло.

Коли спиртне не зашкодить?

Якщо вживання алкоголю планується через 3-4 дні після біоревіталізації. До цього часу не тільки зійде набряк, а й зникнуть папули – об”ємні шкірні просвіти, спровоковані мікроін”єкціями. Однак конкретний термін повинен визначити фахівець виходячи з особливостей вашої шкіри і її реакції на препарат. А ось вживати будь-які алкогольні напої за 1-2 дня до проведення процедури не рекомендується, тому якщо на цей час ви плануєте банкет, його краще перенести. Або ж обмежити себе в реалізації бажань.